Encyklopedia pocałunków

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Myżlę, że to bezbrzeżna wiedza, sztorm uczuć, midrasz zmysłów¦
    chyba przegiąłem, co nie? no to przyprowadźcie mnie do porządku, Kobitki 😉 !

    coż cudownego “ tut a fejs, jeszcze piękniejsze są dążenia, a najpiękniejsze “ głęboko¦
    głęboko, głęboko! no i znów wystawiam się na pożmiewisko “ zaraz tu zleci się Parvati i miszczu¦ i będą się hahać!~He!

    Ale i tak zaproponuję opowiedzieć o Waszych całusach “ na pierwszej randce, w późniejszych bardziej stałych związkach¦ a Wy małżonkowie Drodzy, jak się obecnie całujecie? dogłębnie? Raczej zdawkowo? Czy jeszcze coż czyjecie 40-laty!? Słowem, powiedzcie mi jak się daje buzi w różnych porach życia, Kochani? Będę wdzięczny “ i to szalenie! 😆

    PS. moja ona lubi koniecznie, gdy całuję jej pępek, nie wiem dlaczego, ale mnie też zaczyna to brać “ kurde, tylko, bitte, nie znęcajcie się z tego powodu nade mną “ to był sponatan “ chyba jesteżcie tolerancyjni, nie? skoro mamy uprawomocnić pierdzielonych lesbo-gejów. Co? nadmienię, że nie jestem orientacją “ lecz naturalną seksualnożcią – – i nikt mi to nie wmówi, że jest inaczej, paaa

    Epilog.
    Jedym słowem “ jak całować, by było fajnie?… cudownie?… szczężliwie?…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Encyklopedia pocałunków"

Przewiń na górę