• Autor
    Odp.
  • elvira
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    hej dziewczyny
    poszukuję dobrej, sprawdzonej metody usuwania owłosienia z ciała na terenie Wrocka.
    Obiło mi się o uszy coż odnożnie epilacji- tyle, że nie do końca ogarniam z czym to się je :S sprawdzała któraż?

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    A ja chciałam się dowiedzieć w jakiej cenie jest taki zabieg?
    Nie mam strasznego owłosienia, ale kiedys może bym się na to zdecydowałą 🙂

    Miliana43
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    nie wiem czy to o to Ci chodzi ale ja robie zabiegi tez wlasnie jakims laserem sptf w laime i moge polecic, bo efetkty sa ok

    amanda1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja miałam depilacje przy użyciu lasera ipl+rf i jestem zadowolona. Zabieg może nie do końca przyjemny, ale dla takich długotrwałych efektów warto:)

    bettyboom
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    epilacja laserowa to jedna z metod usuwania owłosienia. Wykorzystywana jest w niej metoda in-motion, która zapewnia, że zabieg jest bezbolesny i bardzo szybki. wygląda to tak, że dostarczane do mieszków włosowych żwiatło skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dzięki specjalnej technice wykonania zabiegu i ruchomej głowicy laserowej można jednorazowo przeprowadzić
    sesję na dużo większej powierzchni. Taka metoda sprawdza się super także w przypadku delikatnych miejsc (wąsik czy okolice bikini).

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    a nie myżlałaż o metodzie depilacji woskiem połączonej z zabiegiem EpilFree? o wiele tańsze i tak samo skuteczne jak laser.

    HolderDrogeria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Naprawde tego typu depilacja połączona z woskiem jest tak samo skuteczna jak laser? To ciekawy temat,chętnie dowiem się szczegółów. Ile kosztuje ten zabieg oraz gdzie można go wykonać?

    bettyboom
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    I ja chętnie się dowiem czegoż więcej o tej metodzie 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja chodzę na epilfree, nie mam porównania z laserem, bo depilacji laserowej nigdy nie miałam, jestem blondynką, więc laser i tak by sobie z większożcią moich włosków nie poradził, poza tym boję się bólu, no i te ceny 🙄
    Epilfree kosztuje bez porównania mniej, efekty mogą być podobne do depilacji laserowej, ale zabiegów potrzeba nieco więcej, ale przy tej cenie to i tak nie robi różnicy. U mojej kosmetyczki za nogi od kolan w dół, wosk+epilfree płacę 90 zł, na początku zabiegi co 5-6 tygodni, później coraz rzadziej, bo za każdym razem włosy rosną wolniej, są słabsze, jest ich mniej. Teraz (po ponad roku) to raz na jakiż czas pewnie będę chodzić na zabiegi przypominające.
    Dla mnie teraz depilacja laserowa byłaby bez sensu, lato jest, nawet się opalać nie można, po epilfree nie ma żadnych przeciwwskazań 🙂

    Melba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A na czym polega to całej epillfree? Ja miałam stycznożć tylko z epilacją laserową soprano, jakiż czas temu depilowałam łydki i uzyskałam fajne efekty. Ktoż wyżej już opisał na czym polega epilacja, więc nie będę się powtarzać 😉

    Szarotka.Redcart_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o depilację laserową,to uważam,że jest bardzo skuteczna. Może sam zabieg trzeba kilkakrotnie powtarzać i jest droższy,ale w zamian za to mamy pewnożć,że pozbędziemy się wlosów na stałe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Epilacja laserowa"

Przewiń na górę