• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jak tam wasze kibicujace wcielenia?? ;p

    zasiadacie przed telewizorami na mecze Polakow?? a moze wypad do pubu!!?? a moze totalna olewka?? ;p a moze wkurzacie sie ze facet oglada bande debili biegajacych za pilka a wy wtedy nie mozecie obejrzec M jak Milosc!! ;p

    Poza tym jak oceniacie nasze szanse na wyjscie z grupy, Z Niemcami dostalismy w d*** wiec teoretycznie z Austria i Chorwacja musimy wygrac.

    Ja tam generalnie sie pilka nozna nie interesuje ale jak juz jest taka okazja to zasiade przed telewizorem i pokibicuje ;p

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    to ja jak był mundial oglądałam, teraz nie mamy na szczężcie tv w domu, a ja zawalona pracą, wiec i tak nic z tego;) ze mnie kibic od okazji do okazji.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    A ja nawet flagę z tyskiego wywiesiłam 😀
    Oglądam i kibicuję, w domu, w pubie, w plenerze, zależy gdzie akurat jestem.
    Z Niemcami obstawiałam 2:1 oczywiżcie dla Niemiec. Dużo się nie pomyliłam.
    Teraz tylko żeby nasi chłopcy się nie podłamali i pokazali Austrii gdzie jej miejsce. Z Chorwatami nie będzie lekko.
    Myżlę, że jednak jesteżmy już lepszym zespołem niż na ostatnich mistrzostwach. Dostaliżmy się do Euro i to jest najważniejsze.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Zapalonym kibicem nie jestem. Ale przy okazji jakichż większych wydarzeń (Mundial, Euro, etc.), kiedy na murawę wychodzi nasza polska reprezentacja, żledzę ich poczynania i szczerze im kibicuje..
    Co do wczorajszego meczu i udziału naszych w Euro – mam nadzieje, że wyciągną wnioski, inaczej czarno widzę upragnione wyjżcie z grupy..

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    oczywiżcie z pasją do piłki nożnej to nie zbyt wole mecze siatkówki ale Polska-niemcy oglądałam u Minia kumpla czipsy piwo dużo wrzeszczących facetów-klimat był zajebisty ;]

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    @Onione wrote:

    Szczerze powiem- w nosie mam euro. 😉

    a ja w portfelu 😛 😛 😛 😛

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    był plan obejrzenia wczorajszego meczu czyli Pl-Ger ale nie wyszło, zdecydowałam się na czytanie książki. Tak więc niech Ci będzie że ja z tych które wkurzają się że M jak miłożć nie mogą obejrzeć. Co prawda nie oglądam, ale… niech Ci będzie.

    patrycja22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja też nie interesuję się specjalnie piłką nożną-chociaż przy okazji jak jestem przy komputerze to poklikam by sprawdzić wynik meczu 😉

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    A ja szczerze mowiac, to nie wiem jak to zrobilam, ale do tej potry opuscilam tylko jeden mecz cwiercfinalowy. A to za sprawa moich synow no i meza 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja oglądam 😛

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    wczorajszy mecz – MASAKRA , szkoda Turkow 🙁

    A jesli chodzi o dzisiejszy to miala nadzieje, ze Rosjanie wygraja, ale coz, Hiszpania to tez…ladny kraj 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Sporadycznie wybywam na mecze do knajpy 🙂 Podczas meczu Polska-Chorwacja wczułysmy się z kumpelą nico za bardzo i zaczęłysmy po swojemu komentować…(„Prosze państwa!Murawa powstała i biegnie!”)Ludzie siedzący obok mieli ubaw,my też nienajgorzej się bawiłysmy 😀 tak to ja moge chodzić na mecze 😉

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    No i mamy finał. Niemcy – Hiszpania. Stawiam na Niemców.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja jestem za Hiszpanią! 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ja jestem za Hiszpanią! 🙂

    ja też, zdecydowanie;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Euro 2008"

Przewiń na górę