"Face fucking" ;)

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Odrazu przepraszam za wulgarna nazwe ale nie umiem znalesc polskiego odpowiednika tej nazwy, ale chyba wiadomo o co chodzi 😉

    Ciekawa jestem ile z was probowalo 🙂
    I jak wrazenia? Dla kobiet to raczej nie nalezy do najprzyjemniejszych „igraszek”, trzeba miec duze zaufanie do partnera i miec pewnosc ze nie zrobi krzywdy wkladajac go za gleboko do ust.

    Co myslicie o takiej „zabawie”?
    Czekam na opinie i pozdrawiam 🙂

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    malinko to nie jest to okreżlenie, ja myżlę że Ty piszesz o Deep Troath czyli głębokie gardło.

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Dla mnie możecie to nazwać nawet „Waniliowym lizaczkiem” a nie chcę tego nawet próbować, oralowi mówię nie 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Roxana deep troat czy jakos tak to mowa o wkladaniu go prawie do gardla… a ja mowie o zwyklym nie glebokim wkladaniu go do ust 🙂

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Powiem wam ze probowalismy juz kilka razy (nawet wczoraj), moj byl wniebowziety 😳 ale zadnej brutalnosci, delikatnie i z czuloscia, naprawde mozna sie niezle nakrecic. Ale i tak nigdy nie zgodze sie na anal, brrrrr

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    z analem sie zgadzam, nie ma mowy !

    No pewnie ze mozna bez brutalnosci, delikatnie 🙂 ale ja tam wole jak mnie facet mocno za wlosy trzyma 😳

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja też to lubie Malinka. Jak się bawi moimi wlosami, albo tr z yma za głowe lub nawet jak poruszą nią rytmicznie tak jak lubi 😳
    Podnieca mnie mysl o jego pełnej dominacji nade mna.

    Lubie to oczywiscie, bo wiem, ze sprawiam mu tym super rozkosz. Nawet mnie to podnieca.

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    To ja może z punktu widzenia faceta:) Jest to dla mnie bardzo podniecające. Ostatnio coraz czężciej tak próbujemy i powiem że jest dużo fajniej niż normalnie. Lubię złapać moją lubą za włosy lub za głowę i rytmicznie ją posówać w usta:) Coż pięknego. I oczywiżcie finał w buzi lub na twarzy:)

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Czy to nie jest lepsze dla facetow od zwyklego loda? Pelna dominacja nad kobieta, sami kontroluja szybkosc ruchow, no i oni sami nie przestana w najlepszym momencie 😛 a mi podzas robienia loda zdarzalo sie przerwac kiedy przerwy byc nie powinno 😛

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja osobiscie nie jestem jeszcze gotowa na tego typu igraszek.Jakos nie moge sie przelamac i nie wiem czy to kiedykolwiek nastapi…

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ogólnie seks oralny- jestem „na tak”
    Ale ponieważ sobie gdybam i moje „na tak” nie ma wymiaru empirycznego to dopiszę, że nie wiem na jak wiele bym się zgodziła.
    Podejrzewam, że jeżli chodzi o próbowanie to zgodziłabym sięna wiele i jeżli spodobałoby sięnam obojgu to na pewno bym to powtórzyła 🙂
    Niczego jednak nie robiłabym, bo on tego chce jeżli nie podniecałoby mnie to/ nie sprawiałoby mi to przyjemnożci.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja również jak Mar+A nie mam pojęcia o co tu chodzi. Wasze odpowiedzi mnie trochę zgubiły. 😀

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Chodzi o to ze kobieta praktycznie nic nie robi 😛 tylko facet sam rusza sie w ustach. Tak jak by sex, ale w usta 😛

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Dzięki. Mojemu Misiakowi nie za bardzo to się podoba. Lubi jak ja mam wszystko pod kontrola i ja dominuję. :-

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " "Face fucking" ;)"

Przewiń na górę