• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    no no no

    megan_fox, chciałbym wiedzieć, co to^ znaczy? 😉

    ja uważam po prostu, że facet w stringach jest – żałosnyyyy 😆

    zwykłe majty Wam nie wystarczają!!? 👿

    zalosny…?

    gdyby moj mezczyzna wlozyl stringi wygladalby tak samo mesko i dobrze jak w bokserkach czy zwyklych slipach.

    co wiecej…wygladalby rownie mesko przebrany za krolika, kurczaka, slonia, gumisia czy mala dziewczynke.

    a ty?
    tak samo zalosny…nawet, gdybys wdzial stroj komandosa, majty od ck czy przebral sie za rambo.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    no no no

    megan_fox, chciałbym wiedzieć, co to^ znaczy? 😉

    ja uważam po prostu, że facet w stringach jest – żałosnyyyy 😆

    zwykłe majty Wam nie wystarczają!!? 👿

    zalosny…?

    gdyby moj mezczyzna wlozyl stringi wygladalby tak samo mesko i dobrze jak w bokserkach czy zwyklych slipach.

    co wiecej…wygladalby rownie mesko przebrany za krolika, kurczaka, slonia, gumisia czy mala dziewczynke.

    a ty?
    tak samo zalosny…nawet, gdybys wdzial stroj komandosa, majty od ck czy przebral sie za rambo.

    LOL 🙄

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    gdyby moj mezczyzna wlozyl stringi wygladalby tak samo mesko i dobrze jak w bokserkach czy zwyklych slipach.

    co wiecej…wygladalby rownie mesko przebrany za krolika, kurczaka, slonia, gumisia czy mala dziewczynke.

    żaden facet nie wygląda męsko w przebraniu królika czy innego zwierzaka. nie chcę tutaj nikogo obrażać, bo nie znam Twojego faceta, ale taki widok jest po prostu żmieszny i daleko mu do męskożci.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Zgadzam się z ines. Facet przebrany za króliczka męski nie jest, tylko po prostu żmieszny.
    A co do kolesi w stringach, to mam co do nich podobne odczucia, jak do tych przebierających się za króliczki. To jest bardzo niemęskie.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    „Ja w różowym swetrze nadal będę mężczyzną, a p**** ze złota ketą nadal jest p***ą”

    pewnie w przebraniu krolika nie bedzie wygladal mesko ale moze byc meski, to roznica ;p

    swoja droga dobry post hahaha :d

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Włażnie: wyglądać męsko, a być męskim to różnica. Wygladać męsko się nie da przebranym za króliczka, ale jeżli brać pod uwagę np męskie zachowanie i styl bycia faceta, to nawet w różowych gaciach męski będzie.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Kiedyż w brainiack robili eksperyment. Harleyowca przebrano w bardzo mało męskie ciuszki, a chudego kujonka zrobili włażnie na harleyowca. Po kilku dnia pierwszemu spadł poziom testosteronu, drugiemu się podniósł. To w co facet jest ubrany i co nosi ma znaczenie xD

    tomicarmen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie każcie nam nosić tych sznureczków, zostawcie je sobie dla siebie 😕

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Nie każcie nam nosić tych sznureczków, zostawcie je sobie dla siebie 😕

    żwięta racja, Koleż, żwięta racja 😀

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ale jesteżcie wsdzyscy uprzedzeni… Niech tam każdy nosi sobie na d**** co chce-ale w zażciankowej Polsce wszystko poddawane jest ciągłej krytyce!

    A tak poza tym-fajna pupa nawet i w stringach nie jest zła:)

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    Myżlę, że to nie jest kwestia uprzedzenia a gustu.
    Mi się to nie podoba. Facet w stringach wywołuje u mnie użmiech na twarzy. Kojarzy mi się z tinkim winkim (nie wiem jak to się pisze).

    Natomiast nie przeszkadza mi to, jesli chce to jak dla mnie może chodzić nawet z liżciem na siusiaku 😆

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Trochę głupie to porównanie-bo co ma niby wspólnego Teletubbies z bajki dla dzieci,którego polska posłanka idiotka posądziła o promowanie homosexualizmu bo wystąpił raz z czerwona torebką (Telletubbies to bajka z przeznaczenia dla ardzo małych dzieci-2-3latków! Jka mo żn aim coż promować?! ) do faceta w stringach?! Tinky Winky to ani nie facet ani nawet w stringach nie chodził 😆

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    To nie było porównanie tylko skojarzenie. Może i jest to głupie ale nic nie poradzę, że tak włażnie kojarzy mi się facet w stringach :).

    Poza tym cholera wie jakie ciuszki zakłada Tinky Winky nocami skoro w dzień chodzi z torebką 🙂

    Posłankę pominę w swej wypowiedzi bo ludziom się w d..ch przewraca i wymyżlają takie pierdoły.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    w dalszym ciągu mam awersję – po prostu…
    nie umiałbym naciągnąć na moją męską dupę takich sznurków ://

    PS. chyba jestem rzeczywiżcie za 'hardy’ 😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    lubie miec luz w gaciach ;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " faceci w stringach"

Przewiń na górę