Facet 20 kobieta 33 lat. Czy uwazacie ze …

  • Autor
    Odp.
  • www.ebaypolska.cba.pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    taki zwiazek jest fajna przygoda 😆

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Witam kolege!

    Co do tematu to wszystko jest możliwe.
    Polecam ten (mój) temat: [usunięto_link]
    Jeżli wyda Ci się dziwny to zajrzyj wtedy tu: [usunięto_link]
    Pozdrawiam
    [usunięto_link]

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Przeważnie to tylko przygoda większożć takich związków nie przetrwa próby czasu

    Badgirl25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    To chyba zależy kto ile ma lat mentalnie. Mój przyszły teżć ma „dziewczynę” o 20 lat młodszą,ale jak się z nią rozmawia ma się wrażenie ,że jest w jego wieku. Ja osobiżcie nie wierze w tego typu związki,choc może dlatego ,że nigdy takiego związku nie mialam po prostu 🙂

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    Brat mojego ojca ma kobiete o 25 lat młodszą… dla mnie osobiscie jest taki zwiazek do przetrwania ale oboje muszą starac sie by przetrwał..ale nie chciałabym zwiazac sie z mezczyzną ktory jest wieku mojego ojca …

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Moj facet jest ode mnie starszy 10 lat, ja mam 20, on prawie 30, jestesmy para od ponad 2 lat i w dalszym ciagu zachowujemy sie jak zakochane nastolatki 🙂
    Na poczatku moi rodzice i kuzynki odradzali mi ten zwiazek, mowili ze na pewno koles chce sie zabawic, wakacje ida, cieplo sie robi, a potem bede przez niego niepotrzebnie plakac…. okazalo sie ze wakacje minely, jedne, drugie, zblizaja sie kolejne a my dalej razem… i wcale przez niego nie placze 🙂
    Pewnie wszystko zalezy od czlowieka, nie mozna kogos skreslac tylko dlatego ze jest starszy =)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Facet 20 kobieta 33 lat. Czy uwazacie ze …"

Przewiń na górę