facet chodzacy do solarium??uwazacie to za sexowne??czy…

  • Autor
    Odp.
  • bully
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    wrecz niemeskie??

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Nie ma w tym nic męskiego. Pytanie powinno brzmieć, czy to kobiece czy ok gdy robi to facet bo męskie to na pewno nie. Pierdułka nie Kiler.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    sexowne to napewno nie jest, jakoż troszke smieszne, ale opalenizna owszem jest sexi 😉

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Ja nie widzę w tym nic nie męskiego czy nazwijcie to jak chcecie. Wszystko jest dla ludzi. A ładnie opalony facet jest pociągający. Oczywiżcie zdarzało mi się widzieć na solarium nieco 'przypalonych’ już panów no i wtedy to już przesada. Ale w granicach dobrego gustu to nic strasznego 😉

    xandra_cage
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie widzę w tym nic nie męskiego …Wszystko jest dla ludzi. A ładnie opalony facet jest pociągający. Ale w granicach dobrego gustu to nic strasznego 😉

    tu się całkowicie zgadzam z farfallą 😆

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Opaleni ludzie (ale bez przesady)są atrakcyjniejsi i budzą wieksze zaufanie,wyglądają swiezej i zdrowiej…
    Nie mam nic przeciwko opalonym mężczyzną.

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ładnie opalony facet naprawde robi wrazenie, nie jest to nie meskie solarium jest jak najbardziej dla kobiet jak i dla mezczyzn 🙂

    igla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie że Tak…..przecież solarka nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet…..ale trzeba mieć umiar..i wiedzieć kiedy przestać…
    Jak czasami widzę na ulicy takie skwarki…to nie wygląda ani ładnie ani zdrowo , a już na pewno nie sexsownie…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    No włażnie zgadzam sie…
    We wszystkim trzeba znac umiar..

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Jesli facet korzysta z solarium ale …z umiarem to jestem na TAK

    Niemesko bywa wtedy, gdy facet nie zna umiaru…
    Nie tylko w solarce…ale też w dbaniu o swoj wyglad.
    Tzn. robi maniucure, padicure, stosuje maseczki upiekszajace, goli różne czesci swojego ciała itd…..

    Lubie zadbanych facetow, ale…
    No własnie….ktora z nas chcialaby mniec faceta, ktory spedza w lazience,przed lustrem wiecej czasu niz jego kobieta ❓ 😕

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jako że sama nie korzystam z solarki, względem facetów wydaje mi się to jeszcze dziwniejsze… ciekawe kiedy zaczną sobie przyczepiać tipsy?.?.?…

    ale to że czegoż nie rozumiem, nie znaczy że tego nie akceptuję. po prostu wolałabym, żeby mój facet raczej nie korzystał z tego typu przybytków…

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    osobiscie bardzo rzadko korzystam z solarium.
    jesli chodzi o panow. znam kilku ktorzy sporadycznie tam bywaja i ich cialko jest hmm jak ciasteczko. nie sa pomaranczowi jak np lepper tylko odrobinke ciemniejsza karnacje maja.

    czy to sexowne – nie chyba nie widze w tym nic sexownego. i lepiej gdyby nie chwalili sie ze tam uczeszczaja

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    @igła wrote:

    Oczywiżcie że Tak…..przecież solarka nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet…..ale trzeba mieć umiar..i wiedzieć kiedy przestać…
    Jak czasami widzę na ulicy takie skwarki…to nie wygląda ani ładnie ani zdrowo , a już na pewno nie sexsownie…

    Podpisuję sie pod Twoją wypowiedzią. Wszystko z głową 🙂

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    A mnie taki widok jedynie żmieszy. Rozumiem kobiety ale mężczyźni ?? To jest oczywiżcie moje zdanie i może jakiejż kobiecie może podobać się ten typ faceta ale na pewno nie mi.

    Ja preferuję bardziej „męskich” facetów a nie chłopaczków. 😀

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    tzn zalezy jak tak tylko minaimalnie podkresli swoja cere.. to nawet fajnie.. ale jak przesadzi to niee… bleee..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " facet chodzacy do solarium??uwazacie to za sexowne??czy…"

Przewiń na górę