Fajne promocje w sieci

  • Autor
    Odp.
  • agrafka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A skąd jesteż? Ja mam akurat wykupiony kupon do pizzerii Dominium w Gliwicach za 24zł watr 50zł,też z citeam. Dzisiaj się tam wybieram z dzieciakami więc go wykorzystam 😆 .Ogólnie mnóstwo jest przeróżnych ofert promocyjnych w sieci.Wszystko zależy od tego skąd jesteż albo co Cię interesuje.

    pagat
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    oooo gromadzia3, tez czesto zagladam na ta strone:) A Skarbow Italii szczerze zazdroszcze, bo tez wyrwalabym sie na weekend majowy w jakies cieplejsze i bardziej egzotyczne kraje, ale niestety w tym roku chyba nie dam rady:)) Rok temu bylam z funclubem tez na objazdowce „Paryz za grosze” i wspominam ja rewelacyjnie, oby wasza dostarczyla wam rowniez tyle niezapomnianych wspomnien:D

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Taka zagraniczna wycieczka faktycznie jest żwietnym prezentem,w końcu każdy chce podróżować i odkrywać nowe rzeczy. A jeżeli chodzi o fajne promocje,to wczesną wiosna jest ich bardzo dużo w sklepach internetowych,trzeba tylko dobrze poszukać.

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    o włażnie jak ja już dawno nie kupowałam nic na grouponie i tych innych musze poszperać

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Mam pytanie: ile z Was skorzystało ponownie z usługi firmy ale już bez promocji??

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Bardzo dobre pytanie,czesto przychodzimy do danej firmy,kupujemy coż tylko dlatego,że jest promocja,natomiast potem zapominamy o ich istnieniu. Zgadzacie się z tym?

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    A słyszeliżcie o czymż takim jak kluby zakupowe? Tam si dopiero okazje cenowe trafiają. można się zdziwić.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Słyszłam, mam konta na liku takich serwisach. Trzeba żledzić promocje systematycznie, bo każda wyprzedaż trwa tylko kilka dni. Kupowałyżcie już coż z takiego klubu?

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Na gruponie dwa razy coż kupiłam. Termin miałam w ciągu 3 miesięcy… nie poszłam po zapomniałam. Dwukrotnie.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    ja nie żałuję że zapisałam się do klubu zakupowego. takich okazji na niezłe marki mam wrażenie i chyba się nie mylę nigdzie nie znajdę. nawet w czasie sieciowych wyprzedaży.

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja na grouponie kupiłam raz wizytę u fryzjera, drugi raz kurs na prawko za 700 zł. Generalnie w obu przypadkach byłam zadowolona. Za trzecim razem kupiłam zabiegi depilacji laserowej które oceniam jako nic nie warte.

    Zanim się coż kupi warto poczytać na forach o sprzedających.

    A co do promocji to wiem, że do jutra jest darmowa dostawa w Endo (od 50 zł).

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Szczężciara u mnie to były dwie wtopy. Raczej nie korzystam.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    W tym gruponie to mają straszny bałagan. Czekałam na pendrivy jakiż miesiąc – dostałam od nich maila, po wczeżniejszym upomnieniu, że oddadzą kasę bo jednak się wyczerpały nakłady – po czym tego samego dnia dostałam je do domu..

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Ja póki co nie robiłam tam zakupów,wiec nie mam żadnej opinii na ten temat. Zakupy grupowe z jednej strony są tańsze,ale z drugiej włażnie jest tam straszny bałagan. Teraz bardzo fajne promocje można znaleźć w sklepach internetowych oraz oczywiżcie na portalach aukcyjnych.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Masz na myżli alledrogo? czy coż innego? Zauważyłam, że teraz moda na kluby zakupowe masa reklam i coraz więcej „klubów”. Nie mam przekonania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fajne promocje w sieci"

Przewiń na górę