• Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja się zdecydowanie jaram Polską:) Bardzo lubię spędzać wakacje w Polsce, jeździć, zwiedzać nowe miasta, poznawać nowe miejsca;) to daje masę satysfakcji.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    My w tym roku jedziemy w Pieniny 🙂 Polska to piękny kraj i warto tu spędzać wakacje 🙂

    mikus231
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja w tym roku na Mazury 🙂

    adrian23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A ja byłem w Wiżle

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    A ktoż z was preferuje czynne spędzanie wakacji? I nie mam na myżli wyjazdu do Egiptu i „turystycznego” nurkowania. Dziewczyny, któraż z was pamięta takie coż jak rajd pieszy po górach? Przeglądam włażnie oferty wakacyjne i wszystko na jedno kopyto, last minute i leżenie na plaży.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Przeglądam włażnie oferty wakacyjne i wszystko na jedno kopyto, last minute i leżenie na plaży.

    Bo na to jest niestety popyt teraz 🙁

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Fajne wakacje najlepiej zaplanować samemu, biura podróży mają podobne oferty, jakoż mnie to nie kręci. Ja wolę sama wszystko zorganizować.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Przeglądam włażnie oferty wakacyjne i wszystko na jedno kopyto, last minute i leżenie na plaży.

    Bo na to jest niestety popyt teraz 🙁

    Może faktycznie nie ma aż takiego popytu ale wiesz co, jest trochę takich ludzi lubiących podróże a nie wylegiwanie się. Tutaj największą przeszkodą w wyprawach, to cena bo jednak to co nie jest typowe jest droższe. Poszperałam po portalach podróżniczych i jednak są takie biura, gdzie pasja łączy się z pracą.
    Wrocławiakom np. polecam travelti.pl, które specjalizuje się w górskich wyprawach i nordic walking. A mnie to jeszcze marzy się taka podróż jak sobie pani Martyna jeździ.

    monmit77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Włażnie… co do tych wyjazdów gdzie leży się tylko i opala. Też nie bardzo takie lubię. A znalazłam super połączenie. Eurotrip w Portugalii. Tzn zwiedza się kilka miast po drodze a docelowo kilka dni w Portugalii. świetna przygoda się szykuje. Tylko, że nikt z moich znajomych nie był na takim wyjeździe. I moje pytanie, znacie coż takiego? Był ktoż na takiej dłuższej objazdówce? Bo znalazłam coż takiego ze student travel i włażnie się zastanawiam.

    rudzik89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja w tym roku wybieram sie do Turcji Egejskiej – miejscowosc Ayvalik:)Zdecydowalam sie na funclub, bo strasznie marzyl mi sie ten region, a wszystkie inne biura mialy strasznie wysokie ceny takich wycieczek:)Hotel wyglada super, blisko plazy, a samo biuro, no coz – ufam im w 100%. Sprawdzilam je nie raz w roznych okolicznosciach:)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    fajne sa te ich wycieczki 🙂 Płynęłam kiedyż do Szwecji, nieźle można się na takim promie zabawić 😉 miłego zwiedzania, daj znać jak było po powrocie 🙂

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Mi się marzy Dubaj, ale póki co takie wakacje są jeszcze dla mnie za drogie ;(

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie! Ale wiadomo, że najbardziej ciągnie nas tam gdzie nie możemy jechać

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja w tym roku na Mazury 🙂

    Kaszuby piękniejsze i co najważniejsze tańsze 😉

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    U mnie może wyjazd w góry będzie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fajne wakacje"

Przewiń na górę