• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    sweet 😆 😆 😆

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    Paulo każdy ma inne fantazje (sorry, nie każdy – parvati nie fantazjuje). Prawie każdy ma różne fantazje i to jest całkiem normalne. […] Ja bym raczej obawiała się tego na miejscu parvati…

    Więc każdy, czy prawie każdy? Najwyraźniej w tym co piszesz brak konsekwencji..
    A te wzmianki o parvati zupełnie niepotrzebne. Autorka tematu pozostała niewzruszona. Nie rozumiem co Ciebie tak zbulwersowało.. Odgrywasz rolę obrońcy ucieżnionych?

    @Józia wrote:

    Nie masz czasu na fantazjowanie (co sprawia przyjemnożć), a na spędzenie wielu godzin na forum i wykłócanie się(przede wszystkim) masz czas?[…]

    Twierdzisz, że kobiety fantazjujące nie dostają w łóżku tego, czego potrzebują? Twierdzisz, że to strata czasu? […]
    To żmieszne. Włażnie ożwiadczyłaż, że fantazjowanie jest be i tylko niezaspokojone kobiety to robią.

    Może po prostu w pewnym wieku wyrasta się z fantazjowania na pewne tematy.. Zwłaszcza gdy ma sie to , czego sie potrzebuje.. Rzeczywistożć ma często niewiele wspólnego z fantazjami (nie mylić z marzeniami). Zrozumiesz jak dorożniesz.
    Poza tym… skąd ty wysnuwasz takie wnioski.. 🙄

    @Józia wrote:

    A jak zachce ci się sexu a nie ma w pobliżu męża to co? Lecisz do niego i „wchodzisz na góre” ?

    Jesteż zgryźliwa, złożliwa i zadufana w sobie.

    Ten i temu podobne teksty.. Wow ❗
    Za to Ty pełna jesteż dobra i serdecznożci..

    Okiełznaj słownictwo – to raz.
    Skup sie na sobie i postach tyczących sie Twojej osoby..

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    czasem zastanawiam sie czy iga i parvati to nie ten sam uzytkownik.. jak parvati brakuje argumentoiw, najczesciej wchodzi iga i pisze cos na jej korzysc, chocby miala nie miec racji.. nie wiem co Józia pisze takiegoi STRASZNEGO w porowniaiu z tym, co wyprawiaja tu niektorzy.. Ok, nie koniecznie sie musiscie z nia zgadzac, ale.. subiektywnosc pani moderatow mnie przeraża…

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    A co tu takiego się wyprawia oprócz nazywania ludzi niekochanymi bękartami?

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    czasem zastanawiam sie czy iga i parvati to nie ten sam uzytkownik.. jak parvati brakuje argumentoiw, najczesciej wchodzi iga i pisze cos na jej korzysc, chocby miala nie miec racji.. nie wiem co Józia pisze takiegoi STRASZNEGO w porowniaiu z tym, co wyprawiaja tu niektorzy.. Ok, nie koniecznie sie musiscie z nia zgadzac, ale.. subiektywnosc pani moderatow mnie przeraża…

    Nie lubie obstawac bo zadnej ze stron ale tym razem zgadzam sie z Assha ..jest wiele tematow,w ktorych Parvati wypowiadala sie wprost,cytuje:jestes tepa..jestes glupia..jestes kretynka..itp..i co?? nigdy nikt nie zareagowal..ale jak kto inny napisze sos nie milego to zaraz wielkie halo. No troche to nie fair.

    Kazdy ma prawo do obrony a moderatorzy powinni byc obiektywni.

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    zauważyłam że pavarati w każdym pożcie wrzuca komuż…każdy jest jakiż i nie musisz tego oceniać! a że Ty jestes inna to już twoja sprawa… znalazla się wielka pani ręce opadają Ciebie czytać…olać ją!!!

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Wiesz co Assha.. odstosunkuj się ode mnie 🙄
    Brakuje Ci argumentów w słownych potyczkach z parvati..? Najwyraźniej..

    Chciałam napisać coż wiecej – elaborat by sie z tego zrobił 🙂 Ale najzwyczajniej nie mam ochoty wdawać sie z Tobą w dyskusje ( szczerze podziwiam co niektóre osoby, które tak wytrwale w tym trwają). Myżl sobie co chcesz..

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Nie wdaję sie w dyskusję. 🙂
    Ja tez nie raz mam fantazję, ze ktoż nam podgląduje. Jest to wtedy, kiedy mój miły pieżci mą łechtaczkę, a jest juz po.
    Każdy ma różne fantazje, niektóre są dziwaczne, ale to podnieca jeszcze bardziej. A jakie Wy macie dziwne fantazje??? 😆

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Ta fantazja pojawia sie również dożć często,ją jednak odpycham ze względów…wielu.
    A ona pojawia się i pojawia….nie zawsze jest niemile widziana. Czym czasami jestem ”zaskoczona” . Wyobrażam sobie że widze obca kobietę która klęczy przed moim mężem i robi mu dobrze.Fantazjuję o tym,jak patrze na nią,jak się porusza i to robi,na rekacje męża,gdy oddaje się przyjemnożci .A potem ku ogółnemu zdziwieniu wszystkich ,klękam obok tej kobiety i pomagam jej,robiąc to we dwie równoczeżnie…

    Jest to dla mnie dziwne,bo jakiekolwiek zachowanie podobne do tej fantazji jest dla mnie sprzeczne ze wszystkim ,co czuje i w co wierzę. Taka sytuacja w realu byłaby ciosem i zdradą (przechodziłam przez to piekło i wystarczy mi do końca życia) .

    Miewacie podobne myżli ??

    Ledman
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ja jako chłop to chyba dziwny jestem,bo nigdy nie miewam żadnych snów erotycznych, nigdy mi sie to nie zdarzyło,no chyba,że nie pamiętam.
    Tutaj się z moją koietką dobraliżmy,bo ona ma podobnie,przynajmniej tak mówi:)

    A co do fantazji,to mam jedną taką, wyobrazam sobie,że wsztkie moje koleżanki patrzą kiedy igraszkuje z moją kobietką. Nie wiem czemu takie coż, ale z drugiej strony nie żebym miał coż przeciwko jak mnie kots podgląda.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fantazja o podglądaniu"

Przewiń na górę