:::::: FARBOWANIE WŁOSÓW ::::::::::::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Autor
    Odp.
  • PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    W kwietniu tego roku ufarbowałam włosy na czekoladowy brąz… wyszły czarne 🙁 wygladałam okropnie, ale farba się zmyła i w koncu miałam upragniony , SLICZNY, brązowy kolor 😉 Ale teraz znowu zrobiły się jakież rude… 🙁 wyglądają okropnie, na dodatek są strasznie zniszczone… 🙁
    Chcę znowu mieć brązowe włosy, ale boję się o nie, bo strasznie mi wypadają… od kilku miesięcy… 🙁 używam wielu preparatow, ale bez skutku… dlatego chciałam się Was zapytac, co bardziej niszczy włosy -> farba, czy może szamponetka?
    Moja mama mówi, ze lepiej zafarbowac, najlepiej farbą z garnier’a… natomiast fryzjerki mówią co innego -> że szamponetki są na bazie ziół, więc nie powinny niszczyć włosów, natomiast farba -> bardzo. 🙁
    Co radzicie 🙁 ? 🙁

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Farba o wiele bardziej niszczy wlosy ale jest trwala.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    jestem na profilu fryzjerskim i troche sie orientuje. farby zdecydowanie niszcza wlosy ale sa tez takie na bazie ziol. nie uzywaj farb metalicznych. sprobuj wyprobowac szampony na 24 zmycia. do odnawiania koloru polecam tez henne do wlosow. ma dzialanie wzmacniajace i regenerujace. wlosy staja sie silniejsze

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    po szamponetkach nie będą mi wypadały włosy? bo mam z tym masakryczne problemy… 🙁
    jakie marki produkują farby na bazie ziół?
    dziękuję z góry za informacje 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    idz po prostu do dobrego fryzjera.

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Byłam, pytałam się kilku, mówią, że szamponetki z Garniera są git, ale „Bron Boże Joanna czy takie tam..”

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja polecam farby:
    Palette – są dożć toksyczne dla włosów ale kolory są wyraziste
    Loreal – kolory wychodzą w miare a farba jest łagodna dla włosów

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    serio palette tak niszczą włosy?
    ja słyszalam, ze sa najbezpieczniejsze… 🙁
    bo garnier chyba nie ma szamponetek? 😉

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Farby z palette są toksyczne dla włosków;) szamponetki są w miarę bezpieczne bo nie wchodzą w strukturę włosa
    A czy garnier ma szamponetki to szczerze mówiąc nie wiem, ja sie nie spotkałam

    KiciKoci
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    mój pierwszy raz z farbowaniem włosów… chciałam brązowe-wyszły rude… farbuje je od roku i tez strasznie wypadaja ale stosuje odżywki i jakos daje rede.

    tera farbuje na fioletowy i niestety najpierw sa czerwonawe a pozniej jak sie spiora sa fioletowe -.-.

    platynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    heh, też źle wspominam użycie brązowej farby, też wyszły mi czarne i czułam się tragicznie, bawiłam się w to w wakacje i od tamtej pory malowałam włosy z 5 razy, rozjażniając je wodą utlenioną i tym proszkiem, dodatkowo codziennie używam prostownicy, włosy nie są w najlepszym stanie ale używam dożć dobrej odżywki, wg lepsza jest farba, też trzeba odpowiednią dobrać, na bazie tych naturalnych składników, chociaż to też;/

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a ja ufarbowałam raz i od tamtej pory tego nie robię 🙂 wolę swój naturalny kolor.

    colorada
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ja od Palette uciekam jak najdalej bo mój brąz też wyszedł na czarno mimo krótkiego czasu trzymania na włosach.

    A jeżli chodzi o farby Joanny to są bardzo tanie i znam parę dziewczyn, które się nimi farbują i nie z powodu braku kasy, po prostu one nie niszczą włosów. To polskie, delikatne farby, więc nie ma się co ich obawiać.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Od niedawna jest na rynku taka dobra farba Loreal – nie pamiętam dokładnie nazwy, ale opakowanie jest srebrno-różowe. Farba jest delikatna (ponoć nie jest to taka typowa farba) i daje niezły kolor.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    …jakie włosy łatwiej sie farbuje, proste czy kręcone? , czy wogóle jest jakaż róznica w farbowaniu?! 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " :::::: FARBOWANIE WŁOSÓW ::::::::::::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Przewiń na górę