• Autor
    Odp.
  • Nimphetamine
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Heh. 😆

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    😆 pogadamy za kolejne 3 lata 😉 bo teraz to tylko zabawa.;) pozdrawiam 😉

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Jeszcze za mloda jestes zeby cokolwiek wiedziec o mezczyznach ❗ ❗ ❗
    Masz 15 lat, nie powinnas jeszcze skakac na skakance, albo bawic sie lalkami?? Jak teraz u ciiebie co impreza inny facet to jak bedzie z toba za 5lat?? Musisz uwazac na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕

    Luthien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    W wieku 15 lat też miałam zapędy „feministyczne” ale skutecznie wyleczył mnie z nich ojciec – podczas remontu stwierdził, że skoro jestem taką wielką feministką, to proszę bardzo, żadnej taryfy ulgowej i pomocy z jego strony, tylko równy podział obowiązków. Przeszło mi jak ręką odjął 😉 A co do wątku przewodniego posta – ja nie rozumiem co ma instrumentalne traktowanie facetów do bycia feministką, wydawało mi się, że w feminizm to nieco wyższe idee niż zabawa w femme fatale 🙄

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    ..mialam wlasnie napisac ze niedokonca rozumisz slowo feniminizm a juz napewno nie ide jakie on za soba pociaga… moze wyjmasnisz nam bardziej co masz na mysli!! a tak na marginesie to fakt iz na kazdej imprezie masz innego chlopaka nie swiadczy najlepiej o Tobie…
    …takie jest moje zdanie na ten temat:)

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    nimphetamine,poczytaj dokladnie na internecie co to jest feminizm i jakie sa jego cechy, bo tak jak dziewczyny napisaly do konca nie wiesz. ja jednak to jak sie opisalas nie nazwalabym feminizmem 😕 😳

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm jak dla mnie to Twoje zachwanie nie jest feminizmem tylko zabawianiem sie na imprezach 😉 Niektórzy mogliby rzec,że jestes puszczalska… 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    oj dziewczyno co ty wyprawiasz ❗ ❓ to raczej oni się tobą bawią… przecież faceci nie mają nic do stracenia – a ty ❓ co powiesz kiedy znajdziesz juz tego jedynego, że niby co przeleciała cię cała szkoła…

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …zyj tak aby kiedys nie wstydzic sie swojej przeszlosci…
    a tak wogole to zastanow sie troszke nad swoim postepowaniem nie chce Ci tu prawic moralow tylko daje Ci wskazowki jako starsza kolezanka:)

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    🙂 a gdzie bohaterka tematu ❓ „feministka” 😀 😆

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    wydja mi się , że możemy już nie mieć zaszczytu jej obenożci 😉 😆
    Chyba się zmieszała 😮

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Może zapoznaje się z prawdziwym znaczeniem słowa „feminizm” 😉

    Luthien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Albo jest na imprezie;)

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Zaciekawił mnie jej nick….

    Oo mam pomysł na temat :):):)

    Oto i on :

    [usunięto_link]

    Zapraszam 🙂

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    😛 pewnie macie racje, glupio jej sie zrobilo ale sama zaczela temat a kazdy ma prawo sie wypowiedziec!! a jej opinia o samej sobie zle swiadczy. co zapewne wszyscy tak samo odebrali. a czy wogole pojawia sie na forum,np innych watkach 😕 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " FEMINIZM"

Przewiń na górę