Feromony czy używałyście?

  • Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was używała może perfum z feromonami? Bardzo mnie ciekawi jakie mogą mieć działanie i zastanawiam się nad kupnem buteleczki takiego zapachu 🙂 I jakie konkretnie zapachy polecacie? Nie chcę zamawiać niczego od nieznanego sprzedawcy na allegro..

    fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jest kilka ciekawych zapachów. Te które stosowałam to przede wszystkim sexual attraction i love & desire. Stosuję go na co dzień. Zauważyłam, że podobają się płci brzydkiej. Często słyszę komplementy – „jaki ładny zapach”, „jaki pociągający zapach” itd 🙂 Zapach jest z tych świeżych, delikatnych, trochę pudrowy. A jesli chciałabyś coś porządnego to polecam Pheromone essence . Również mam ale stosuje na specjalne okazje bo jest to skoncentrowana esencja feromonów.

    seronge
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie używałam i nie wierzę w magiczne działanie feromonów. Pewność siebie sprawi, że będziesz seksowna, a nie jakieś psikadła 😀

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Feromonów jako takich nie, ale krople do napoju – Extra Strong Elixir, które działają jak afrodyzjak tak i szczerze je polecam. Sprawdzają się naprawdę niesamowicie 🙂

    Malina
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Widze że koleżanka wyżej jest zwykłą oszustką. Pani koledzy pewnie też używają feromonów i tak sobie żyjecie. Szkoda ze uczciwi ludzie mogą też stracić glowe. Oszustów tego rodzaju jest coraz więcej i nie mówie tylko o polakach a nawet przede wszystkim nie o nas tylko o oszustach z zagranicy, z Turcji, Białorusi i Izraela. Większość z tych panów jest po wyrokach, posiadają fałszywe dokumenty i świetnie posługują się językiem polskim.

    samosia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jakoś nie ufam w działanie tych feromonów hahaha Dla mnie to trochę abstrakcyjne. Wole normalne perfumy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Feromony czy używałyście?"

Przewiń na górę