• Autor
    Odp.
  • Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Feromony poniekąd działają, ale moża je też zastąpić odpwoiedimi perfumami,takie jest moje zdanie. Zależy w jakim celu chcesz ich użyć.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja osobiżcie nie eksperymentowałam z feromonami, ale mój były chłopak owszem 😀 mówił, że działaja 🙂 może dlatego byliżmy ze sobą… chyba się nigdy tego juz nie dowiem :D:D

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Ale czujesz jakąs zasadniczą róznicę między perfumami a feromonami?? Co bardziej na Ciebie działa??

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    nie uważam żeby akurat perfumy wzbogaciły miłożć mojej Ukochanej 😀

    to nadprodukcja mediów > nie nazwę ich by im nie zrobić reklamy 😆

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Z tym róznie bywa,jednak jestem zdania,że dobre perfumy na pewno nie zaszkodzą, a wręcz przeciwnie. Teraz zresztą w perfumeriach internetowych można je kupić o wiele taniej z racji wyprzedaży,więc myżlę że warto.

    latynoska_2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja osobiżcie kupiłam już dwa razy love&desire z tego co pamiętam to [usunięto_link], nie wiem czy działają czy nie ale jak ich użyje to moje pewnożć siebie wzrasta, a to już przekłada się na widoczne zainteresowanie mężczyzn 😉

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Zastanówmy się co będzie lepsze: czy dobre i słodkie perfumy dla kobiety czy feromony,bo moim zdaniem obydwie propozycje są dobre i godne uwagi w zależnożci od budżetu jaki posiadamy na ten cel. Feromony będą ciut droższe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " feromony dla kobiet…"

Przewiń na górę