Festiwale filmowe

  • Autor
    Odp.
  • fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Chodzicie czasem na jakież festiwale filmowe? Zastanawiam się czy są to naprawdę takie fajne imprezy jak reklamuja media.

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja nie chodzę regularnie, ale jak już się coż pojawi na horyzoncie to chętnie 🙂
    Teraz we Wrocławiu sięzapowiada fajny festiwal w wakacje „era nowe horyzonty”(19-29 lipca) i moja koleżanka zakręcona na punkcie kina się tam wybiera. Ja sięzastanawiałam czy nie jechać razem z Nią, ale chyba jednak nie…

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Warto chodzić na takie imprezy? Polecasz? Ja uwielbiam filmy ale zastanawia mnie czy na takich festiwalach nie puszczają jakiż słabych produkcji?

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Wszystko zależy od tego co lubisz 🙂
    Najczężciej festiwale prezentują filmy, które raczej nie współgrają z kulturą masową. Młodzi offowi reżyserzy, ciekawe debiuty aktorskie, kino 'regionalne'(np. latynoamerykańskie czy z bliższego bądź całkiem dalekiego wschodu), kino dokumentalne… Nie są to lightowe komedie romantyczne tylko raczej ambitne projekty.
    Moim zdaniem warto 🙂
    Zawsze dowiadujesz się czegoż nowego i masz jakież ciekawe odniesienie do rzeczywistożci.
    Ja bym pewnie obiegała wszystkie festiwale filmowe, bo mnie to bardzo pociąga, ale póki co wstrzymują mnie ograniczenia finansowe 🙄
    Zresztą gdyby co nie musisz chodzić na wszystkie filmy i zawsze możesz się wycofać, więc po prostu próbuj 🙂 Próbować zawsze się opłaca 🙂 A potem zawsze możesz się ze mną podzielić jakąż recenzją 😉

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    To może rzeczywiżcie spróbuje? Jak mi sie nie spodoba to najwyżej wyjde. Może będzie fajnie? musze w takim razie znależć jakis fajny festiwal i się wybrać.

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Ja mam u siebie w Toruniu kino które puszcza offowe filmy. musze się tam wybrać. jakoż wczeżniej zawsze miałam jakies obawy , ale muszę spróbować.

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Fortunata koniecznie 🙂
    Potem napisz jak Ci się podobało 🙂

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Nie ma sprawy opowiem koniecznie. A wy macie u siebie w miastach takie kina? A nie tylko wielkie komercyjne?

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja mam ich pod dostatkiem i moja koleżanka regularnie mnie informuje co i jak, ale jak już pisałam nie zawsze mam kasę na kino ;/

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    No fakt wypad do kina wiąże się z kosztami. W n9iektórych miastach czasami organizowane są pokazy filmów pod gołym niebem za darmo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Festiwale filmowe"

Przewiń na górę