Filmy dla całej rodzinie

  • Autor
    Odp.
  • Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Znacie jakies filmy dla calej rodziny? Tak aby mali i duzi sie nudzili?

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Klopsiki kontratakują to z kinowych (na DVD) koniecznie Krudowie…a dla starszych ja wiem, może Thor, albo Hobbit (II czeżć niebawem) na pierwszej byłam z 13-letnim kuzynem to był zachwycony i nawet za czytanie Hobbita miał się wziąć (na niekorzyżć Smartfona ha, ha… 😉

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Patti, niezle, po obejrzeniu filmu, zaczal czytac ksiazke? 13- latek?To chyba jakis cud:)

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    O widzisz super… pochwalić swoją drogą nie wiedziałam, że jest książka… to może mu zacznij takie adekwatne do wieku podtykać, np. coż z fantasy pamiętam że jak miałam 13-14 lat jak przeczytałam „Conana barbarzyńcę” to spać nie mogłam (bo się bałam, hi, hi), „Czarnoksiężnik z archipelagu” też fajne, „Uczeń czarnoksiężnika” (to jakiż Niemiec napisał- nie pamiętam dokładnie) albo tolkienowskie tematy…
    Jak sobie jeszcze coż przypomnę to napiszę Ci… 😉

    karafka123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Stewart malutki 🙂

    xzyzaneta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Cavin sam w domu hahhaa

    qusamosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hahaha

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    No tak, swieta sie zblizaja, wiec Kevin sam w domu musi byc:)

    CuddleLove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja teraz z rodzinką idę na Hobbita do kina. 😀 Pierwszą czężć zarówno rodzice moi, jak i mojej siostry synek 8-letni z przyjemnożcią obejrzeli, więc postanowiliżmy to powtórzyć w tym roku. 🙂 I za rok pewnie tak samo zrobimy, taki rytuał żwiąteczny. :DDD

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    No akurat Hobbit to dobry film na wypad rodzinny. Trochę taka bajka z fabułą 🙂 Też zamierzam go obejrzeć, bo pierwsza czężć super. Ale jak dla mnie koniecznie w 3D, bo te widoki, efekty. świetnie wyszły w pierwszej czężci 😉

    Mekky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Filmy fantasy w ogóle są fajne na wyjżcie do kina z rodziną. Zazwyczaj bez krwi, dużo kolorowych ujęć, efektów:) Hobbit ze swoją bajkowożcią i kolorystyką, smokiem super się wpasowuje w to;)

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Moja jeszcze ciut za mloda, nie wysiedzi tyle w kinie:( ale na te druga czesc Hobbita w 3 d chetnie wybiore sie z moim R. Jedynka bardzo mi sie podobala.

    DariaKilia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja byłam z rodzinką na nowym „Hobbicie” i powiem, że dzieciaki wysiedziały i powciągał ich mocno film 🙂 Także nie żałuję tego wyjżcia do kina. Naprawdę super film i wyprawa 🙂

    trojanka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja teraz chcę wybrać się na Jacka Stronga – bardzo lubię Dorocińskiego

    paproc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kraina loda – super bajka dla całej rodzinki 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Filmy dla całej rodzinie"

Przewiń na górę