• Autor
    Odp.
  • Katsumo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja osobiżcie zamawiam sporo filmów ze sklepu vivid.pl ( ostatnio nawet coraz więcej bo mają promocje z rabatem od 20 zł więc jest mi to nawet na rękę;) ) są to głównie komedie oraz thrillery 😉 Ale czasem także jakież filmy sensacyjne chociaż rzadko…Jeżli chodzi o komedie to wszystko byle nie polskie- bo już mi się przejadły;)

    F.Blue
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja za to uwielbiam „Masz wiadomosc” z Meg Ryan 🙂 co jest w nim takiego, ze moglabym ogladac go codziennie? ehhh…. podobal mi sie rowniez „Zlodziej zycia” z Angelina Jolie, ktora uwazam za wspaniala aktorke. Nie trawie glupich komedii opartych na schemacie „konczymy liceum i musimy zaliczyc panienke na studniowce”.

    😉

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ja uwielbiam dobre komedie 🙂 i thillery… horrory tez sa ok, lubie dreszczyk emocji, ale dosc czesto sie boje dlatego ogladam je tylko z kims 8) ..czesto robimy sobei z moja psiapsiolka seanse..oczywiscie wybieramy jakies mocne horrory.. zazwyczaj obie panikujemy co konczy sie krzykiem i kocem na oczach…istna komedia 😀 😀

    moj ulubiony film?? Piła wszystkie czężci

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A ja nie lubie komedii romantycznych.Denerwują mnie,są schematyczne i przewidywalne.Cóż to za filmy,których zakończenie jesteżmy w stanie przewidzieć,zanim akcja się rozkręci? 😕 bleeee
    Za to lubie filmy kostiumowe 🙂 zwłaszcza takie na podstawie ksiazek.Lubie i już 😉

    nie zgodzę się 🙂 dlaczego jesteżmy w stanie przewidziec? nieprawda. Nie wszystkie komedie romantyczne moja szczężliwe zakonczenie ;] przykład 'szkoła uczuc’ to jeden z wielu 😀
    ******
    po za tym lubie horrory. Ale sama nie umiem ich oglądac. Wczoraj na tvn był ring II nie miał kto ze mną ogladac więc poszlam spac :D:D

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    HA! W piatek z moim kochaniem bylam na bajeczce pt „RATAUJ” 😆 No rewelacyjna baja!! 😆 Szczorek slodki i naprawde sympatyczna bajko-komedia dla dzieci i doroslych oczywiscie Ci co lubia sie troszke posmiac czy CI co lubia bajki 🙄

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Też byłam na Ratatuj i jestem zachwycona. Zwłaszcza Emilem.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Też byłam na Ratatuj i jestem zachwycona. Zwłaszcza Emilem.

    Hihi super baja i tyle!! POELCAMY!!! 🙂

    hardware
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    kocham kino!!!! i nie pogardzę żadnym filmem:D
    teraz wybieram się do kina na Lions for Lambs, 3:10 TO Yuma i w krótce na Resident Evil, 1408, Beowulf, Michael Clayton i Hitman:D

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dużo tych filmów:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Filmy ,filmy i jeszcze raz filmy!:D"

Przewiń na górę