Filmy o relacjach rodzinnych

  • Autor
    Odp.
  • Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Ogladałam ostatnio 33 sceny z zycia i szukam innych filmów – niekoniecznie takich smutnych 😉 o relacjach rodzinnych, związkach itp.
    Pomożecie?

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Ja polecam „Twarda Sztuka” z Lohan. Dobry film! Konserwatywna babcia, nowoczesna mama mająca problem z używkami i córka szalona imprezowiczka,która nienawidzi obu. I nagle okazuje się, że muszą się jakoż dogadać. 🙂 Wbrew pozorom to nie jest komedia a film jest naprawdę mocny. Z komedii to prawie rodzinni „Millerowie” oglądałam ostatnio. Myżlałam, że będzie słabe ale jednak użmiałam się nieźle 🙂

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    A może ten z Meryl Streep i hasłem, „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”? 😀

    Mokka- w sumie, to rodzinny film, ale nie wiem czy ci pasuje, bo nie znam tego 33. 🙂

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A może ten z Meryl Streep i hasłem, „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”? 😀

    Mokka- w sumie, to rodzinny film, ale nie wiem czy ci pasuje, bo nie znam tego 33. 🙂

    To warto obejrzeć, tlyko można się lekko zdołować…
    Chyba kojarze o czym mowa ten nominowany do złotych globów – sierpień w osage?

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Tak Sierpien w hrabstwie Osage był nominowany… A o relacjach rodzinnych, hmmm. przypomnial mi się film Biały Oleander (książka tez jest) zreszta taka tematyka to rzadko kiedy jest bardzo radosna, więcej w niej czarnego humoru …tak jak w życiu ;-0

    Juliett33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Nie słyszałam o tym filmie, ale skoro gra w nim Meryl Streep, to pewnie będzie dobry. Rewelacyjna aktorka, z taką renomą, że nawet nie przypominam sobie słabego filmu, w którym grała znaczącą rolę. Pewnie ma tyle propozycji, że sama sobie wybiera gdzie chce grać, bo może sobie już na to pozwolić 🙂

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Biały Oleander doskonale pokazywał relacje matek z córkami, zresztą z dwóch stron bo matki biologicznej i zastępczej. Dla mnie najbardziej interesujące było to, jak takie relacje kształtują człowieka i jak odbijają się na dorosłym życiu. O „Sierpniu w hrabstwie Ossage” nie słyszałam? Czy to jest może na podstawie sztuki teatralnej?

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Biały oleandre>? wiesz, ze pierwsze słyszę? Co to, kto tam gra i czy stare to?
    Mi się przypomniał film Uwikłanie czy Uwikłanie z Julianne Moore – rola tam mistrzowska, ale perfidna, obrzydliwa wręcz – uwodziła własnego syna :/
    No a Julię Roberts w roli córki Meryl Streep musze zobaczyć koniecznie, a po hażle na plakacie – z rodzina najlepiej wychodzi się na zdjeciach, podejrzewam, ze nie będą to idealne relacje i będzie zabawnie, jak ie tragicznie 😉

    CuddleLove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Julia i Meryl za rolę w sierpniu są też nominowane do Oscara. 😉 Idziemy z przyjaciółką na Sierpień, podobno jest sporo czarnego humoru.

    Biały Oleander też dobry, a Uwikłania nie znałam, sprawdzę sobie.

    Irma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Biały Oleander to na prawdę piękny film. Co do „Sierpnia w Hrabstwie Osage” to muszę przyznać, ze nominacje do Oscarów dla Streep i Roberts są całkowici zasłużone bo grały fenomenalnie.
    Ogólnie film należy do tych które trzeba obejrzeć, pełen czarnego humoru i brutalnej prawdy.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Biały Oleander to na prawdę piękny film.

    zachęciłaż mnie 👿

    [usunięto_link] wrote:

    Co do „Sierpnia w Hrabstwie Osage” to muszę przyznać, ze nominacje do Oscarów dla Streep i Roberts są całkowici zasłużone bo grały fenomenalnie.

    ja Cię nie mogę – też lubię te Panie 😈

    [usunięto_link] wrote:

    Ogólnie film należy do tych które trzeba obejrzeć, pełen czarnego humoru i brutalnej prawdy.

    Irmciu, cudownie opowiadasz. Bądź tak miła i opowiedz jeszcze gdzież coż więcej :-

    Inka218
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

    sdm
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    z gatunku komedii nawet fajne są „Rodzinne rewolucje”

    Kokosanka1990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Polecam „Portret rodzinny we wnętrzu” Viscontiego 🙂 A na razie mam nadzieję, że książka „Zaplecze” doczeka się ekranizacji 🙂

    Wolinskee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ktoż jeszcze zna jakież dobre komedie z relacjami rodzinnymi w tle? tylko takie aby dzieci też mogły obejrzeć:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Filmy o relacjach rodzinnych"

Przewiń na górę