• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Chodzicie na zajęcia z fitnessu albo na siłownie? Jeżli tak to jak często i po jakim czasie widać efekty? Pytam, bo sama się w tym miesiącu zapisałam, żeby zrzucić kilka kilo do lata. Chodzę narazie od tygodnia prawie codziennie ale jakoż jeszcze waga zbytnio nie ruszyła;/

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nie chodze.

    kilka razy probowalam, ale…jakos nie moge sie odnalezc wsrod wymachujacych roznymi czesciami ciala babek. czuje sie jak malpa w cyrku.

    juz bardziej przemawiala do mnie silownia. chodzilam a taka dla kobiet, zeby nie walilo meskim potem i zeby zaden drechol nie rzucal do mnie tekstem „ej dziunia, fajna dziara”. mila trenerka, kazdym zajmowala sie z osobna. nawet ok.

    ale ja chcialam sie troche poruszac, bo wcale nie chce chudnac.

    efekty…no nie wiem. ja ogolie sporo sie ruszam, wiec nie sadze, zeby akurat ta silownia miala wplyw na moja sylwetke.

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Witam,

    ja oczywiżcie na siłowni spędzam sporo czasu:) więc z pewnożcią i pełną odpowiedzialnożcią mogę powiedzieć, iż siłownia działą cuda na kobiece ciało. Zwłaszcza trening pod okiem instruktora lub chociaż po jego radach i konsultacji. Na siłownię trzeba sie odpowiednio przygotować, wygodne buty, strój niekrępujący ruchów i przede wszystkim nie udawać, że się wie lepiej jak trenować i używać amszyn niż sam trener:) to niestety częsty przypadek, np. przychodzą osoby, które twierdzą, że keidyż ćwiczyły i już się żwietnie znają. Proponuje od razu iżć do ternera niech dokładnie pokaże jak ćwiczyć, w jakich seriach i ile powtórzeń. Polecam nie bać się ćwiczeń z wolnymi ciężarkami, sztanga jest idealna dla kobiet także! Pięknie kształtuje miężnie kaltki piersiowej tzn. nie zobaczycie wielkich mieżni po kilku miesiącach treningu ale delikatna kosmetykę ciała tj biust bedzie ładniej podtrzymany, ogólnie ćwiczenia z cięzarkami odpowiednio dobrane dają super efekty już po 2- 3 miesiącach. Po roku można mieć piekne jedrne cialo i zdecydowana redukcję nadwagi, cellulitu, oraz wszystkiego co potocznie mówiąc „zwisa” czyli tłuszczyk jak podniiesiemy ręce do góry:). Zapraszam na [usunięto_link] tam też o siłowni bedzie a poza tym dla Klientów i użytkowników

    [usunięto_link] – porady gratis trening dieta oraz suplementacja:)

    Pozdrawiam i siłownia to sposób na piękne ciało:)

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Jak dla mnie fitness nie jest najlepszy. Niestety nie posiadam poczucia rytmu, a ćwiczenia mimo sporego urozmaicenia szyko mi się nudziły Dużo bardziej wole ruch na żwieżym powietrzu, czy choćby w zaciszu własnego pokoju 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    hmmmm… no ja tez sie w sumie sporo ruszam i ruszalam zanim sie zapisalam na fitness dlatego sie zastanawiam czy ta forma ruchu jeszcze mi jakos pomoze skoro i tak juz codziennie praktycznie tancze na treningach. generalnie nie jest ze mna tak mega fatalnie, ale po prostu troche czuje ze przytylam i chce sie „tego” pozbyc co sobie przez ostatnie miesiace nazbieralam na moim brzusiu;) i innych czesciach ciala. tylko wlasnie chcialabym wiedziec czy czasem w moim przypadku nie lepsza bylaby silownia bo fitness to w duzej mierze opiera sie na jakis takich niby ukladach tanecznych a do takiego wysilku jestem w miare przyzwyczajona. zobaczymy jak bedzie po pierwszym karnecie. czy zobacze jakies pierwsze efekty czy raczej nic z tego. tak czy inaczej wiem ze na glowe ten fitness dosc dobrze dziala, bo jak sobie rano poskacze i pokicam na sali do cwiczen i powymachuje hantelkami to pozniej mam wiecej energii do zycia przez reszte dnia

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    a jeszcze odnosnie tego co pisala parvati – tez myslalam o klubie tylko dla kobiet, ale ten ktory ja odwiedzilam byl dosc skromny ( w sensie mala sala, malo zajec, silownia dosc srednia itp) wiec jednak wybralam koedukacyjny ale o lepszym standardzie. na fitnesie same panie wiec komentow od panow nie wysluchuje a na silownie sie jeszcze nie odwazylam wiec nie moge powiedziec czy jest tragicznie pod tym wzgledem. ale akurat faceci ktorzy tam przychodza nie wygladaja mi na jakis burakow ktorzy by przylazili na panienki a nie pocwiczyc, no ale to tylko takie pierwsze wrazenie wiec nie wiadomo jak to z nimi jest do konca;]

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Ja chodzę na siłownie od 10 lat, i wiem że na początku moje ciał nic się nie zmieniało. Dopiero po jakiż 6 miesiącach zobaczyłem pierwsze wyniki. P{d wpływem ćwiczeń zacząłem się prostoać, moje łopatki już tak nie odstawały, ciało jest sprężyste i jędrne.

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Aha, nie zapominaj o zdrowym pożywieniu. Wystarczy ograniczyć słodycze i tłuszcz. I jeżć regularnie, nie opuszczaj posiłków.

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Trenując na siłowni należy pamiętać aby dostarczyć sporo białka dlatego dieta wysokobiałkowa jest wskazana, a poza tym taka dieta sprzyja utracie zbędnych kilogramów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " FITNESS"

Przewiń na górę