Forex- zajęcie dla kobiet?!

  • Autor
    Odp.
  • Gingerrrr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja się nauczyłam i jak na razie dobrze mi idzie. 🙂 no ale nie sama (w sumie może bym bardziej się chwaliła, gdyby mi się udało samej nauczyć gry na FOREXie ;P) – odbyłam szkolenia u R. Gawędy, przez Internet. osobiżcie polecam, bo uczenie się samemu to MĘKA. ;P przynajmniej dla mnie – zawsze może być ktoż bardziej inteligentny. 8) 8) 8) 8) 8)

    Ilona81
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ginger, a jak to wszystko wyglądało? :))) To znaczy to całe szkolenie? Bo ostatnio znajomi zarazili mnie tym tematem i tak się zastanawiam czy może by nie spróbować. 😀 W ogóle od czego zacząć? 🙂 Nie chcę zacząć grać bez przygotowania, bo to byłaby głupota.

    Gingerrrr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    zajęcia były prowadzone w formie webinarium (przez internet) – tak około 1,5 – 2h każda lekcja. 🙂 oczywiżcie Gawęda uczył nas na początku podstaw, później nieco bardziej skomplikowanych rzeczy: analizowaliżmy wykresy, sami ocenialiżmy sytuację itd. oczywiżcie można było zadawać pytania, jak się czegoż nie załapało. 🙂 wszystko było bardzo jasno przekazywane, także luuz. 🙂 jak chcesz się tym zająć to chyba najmądrzej jest zacząć od szkolenia.

    Ilona81
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ooooooo, dzięki!! 😀 Wygląda całkiem oki, także chyba spróbuję, a co tam. 🙂 Możesz mi jeszcze napisać na jakich kontach się uczyliżcie/graliżcie? Bo przejrzałam różne fora i na jednych piszą, że na szkoleniach się uczyli na demo, a na innych, że na normalnych, realnych kontach. Jak to tak naprawdę jest???????????????????????????

    Gingerrrr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Gawęda uczy i pokazuje wszystko na koncie realnym, a my mogliżmy trenować na demo – uważam, że bardzo dobrze rozwiązane to było. 🙂 jak jesteż tym zainteresowana, to polecam, bo lepszego szkolenia nie znajdziesz.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Z pewnożcią nie znajdzie. :)))
    Jeden błąd jest w rozumowaniu – nie ma łatwo zarobionych pieniędzy, chyba że kradniesz jak polityk.

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Forex to nie zabawa ale już jak hazard 😉 znam osoby, które sporo przegrały i im więcej przegrywały tym szybciej chciały odrobić straty i więcej tracili. Podobno marketingowym chwytem jest dźwignia.
    A co do szkoleń On-Line to tak forexa się człowiek nie nauczy przecież maklerzy uczą się kilka lat swojego fachu i nie zawsze im to wychodzi

    Mekky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Po szkoleniu omija się błędy, które popełnił trener. Im lepszy, tym lepiej dla nas 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Moi znajomi się też kiedyż tym interesowali i niestety nikt nic nie zyskał, to jest bardziej chyba ryzykowne niż gra na giełdzie na dłuższy termin.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    To ryzykowna zabawa. Nie lepiej pużcić totka mniejsze nerwy i mniej do stracenia, a więcej do wygrania 🙂

    edila
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moim zdaniem jest to zajęcie dla mezczyzn jak i dla kobie. kobiety są nawet lepszymi inwestorkami niż mężczyźni. A wszystko dlatego, ze jesteżmy bardziej opanowane i mamy więcej rozsądku ;p Niestety forex wymaga dystansu i opanowania, którego często mężczyznom brakuje. Co zresztą było widac wczoraj po publikacji w sieci rankingu największego konkursu inwestowania na rynku Forex, organizowanym przez Easy Forex, z którego wynikało, że wżród 25 najlepszych inwestorów ze 160 krajów, a miejscu PIERWSZYM była Polka. Na 5 też była kobieta z Polski.

    Ja ogolnie, jak ktoż mi mówi, że to mężczyźni inwestują, a kobiety potrafią wydawac, to po prostu wybucham żmiechem. Kobiety żwietnie radzą sobie w inwestowaniu na różnych giełdach, w tym także na forexie.

    Tawny90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam, to naprawdę interesujące, dzięki [usunięto_link]

    BiOenergy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Dla mnie to zbyt skomplikowany temat 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Forex- zajęcie dla kobiet?!"

Przewiń na górę