forumowe "wykłócanki" – podyskutujmy nie na temat

  • Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Assha, ja nie zamierzam się zniżac do Twojego poziomu, mi po prostu ręce opadają. 🙄

    Masz słownik, prawda? Zdązyłaż się już pochwalic w innym temacie. 🙂
    To skorzystaj z niego.

    I wiesz co? Twoje ograniczenie bardzo Cię ogranicza. Naprawdę współczuję.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Milo ze mi wspolczujesz, ze w twoim mniemaniu nie uzywam slownika, ale nie potrafisz nawet napisac z czym sie nie zgadzasz jesli o moje wypowiedzi chodzi najwyrazniej gdzie indziej widzisz dol i gore. nie znizaj sie do mojego poziomu, idz poskarż sie parvati 😆 tez nie umiesz nic sensownego napisac a tylko negujesz (zeby negowac) no fajniutko

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Olgus przestan byc zlosliwa.

    Alkohol jest ok. 1, 2, 3 czy piwa – pod warunkiem ze ktos umie ” trzezwo ” myslec i wlasciwie sie zachowywac.

    Alkohol, mniejsza czy wieksza ilosc – niewazne plus emocje zwiazane np. z jakims problemem i masz czesto wybuch emocji. Po alkoholu czlowiek wiekszosc rzeczy ma w d**** wiec zazwyczaj jakiekolwiek rozmowy koncza sie trzaskaniem drzwiami czy ” mam wy… ” z jednej czy drugiej strony.

    To ze facet przychodzi do domu i pierwsze co robi to bierze piwo i siada przed TV nie rozmawiajac z zona to nic zlego. Gdzie jest napisane ze facet przychodzac do domu ma sie interesowac :

    1. najpierw swoja kobieta
    2. zmywaniem naczyn wyniesieniem smieci czy moze jeszcze innymi pierdolami.

    tygrysek nie przesadzaj.

    Gorzej jezeli facet czesciej interesuje TV, piwem czy innymi pierdolami zamiast zona. Tak, to jest zle.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    w jakim sensie wg ciebie przesadziłam?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Milo ze mi wspolczujesz, ze w twoim mniemaniu nie uzywam slownika, ale nie potrafisz nawet napisac z czym sie nie zgadzasz jesli o moje wypowiedzi chodzi najwyrazniej gdzie indziej widzisz dol i gore. nie znizaj sie do mojego poziomu, idz poskarż sie parvati 😆 tez nie umiesz nic sensownego napisac a tylko negujesz (zeby negowac) no fajniutko

    Ja nie potrafię napisać? Napisałam to dwa posty wyżej, a to, że Ty tego nie dostrzegasz powinno być dla Ciebie sygnałem, że coż jest nie tak z Twoją umiejętnożcią czytania ze zrozumieniem, co już zresztą udowodniłaż. 🙂

    Parvati, skarżę się Tobie! Ona mówi, ze obie nie potrafimy nic sensownego napisać! 🙁 ( 😆 😆 )

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    to ty nie potrafisz czytac, bo naskakujesz na mnie a nie do konca sama rozumiesz co pisze 🙂 do mroweczki sie jakos nie przyczepilas, a napisala to samo, o czym ja pisze.. (w skrocie)

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wlasnie sobie pomyslalem ze jakby doszlo do zlotu forum to swietnie bym sie bawil – laski ciagnace sie za wlosy to jest to!! :p

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    wlasnie sobie pomyslalem ze jakby doszlo do zlotu forum to swietnie bym sie bawil – laski ciagnace sie za wlosy to jest to!! :p

    Przypuszczam, że do takiej konfrontacji nie dojdzie. Wątpie, aby osoba, która przy takiej okazji p****ęłaby pałeczke organizatora, zechciałaby również p****ąc odpowiedzialnożc za.. konsekwencje ewentualnych potyczek. 😈

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    @iga81 wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    wlasnie sobie pomyslalem ze jakby doszlo do zlotu forum to swietnie bym sie bawil – laski ciagnace sie za wlosy to jest to!! :p

    Przypuszczam, że do takiej konfrontacji nie dojdzie. Wątpie, aby osoba, która przy takiej okazji p****ęłaby pałeczke organizatora, zechciałaby również p****ąc odpowiedzialnożc za.. konsekwencje ewentualnych potyczek. 😈

    nie no to byly tylko takie moje fantazje :d

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ci, którzy w realu byliby skłonni dac komuż w twarz po prostu dla bezpieczeństwa nie zostaliby zaproszeni. 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    na szczęscie chyba nie ma tu takich osób 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie ma?

    [usunięto_link] wrote:

    onlyonly jak Ty wszystko o mnie wiesz hmmm.. lepiej niz ja sama o sobie. Gdybys powiedziala to wszystko w realu dostalabys w twarz… nic Ci do mojego zycia prywatnego, swoim tylkiem sie zajmij lepiej i uwazaj co piszesz

    jest jedna…
    ale to wiecie…wywiesi sie kartke „w dresie nie wpuszczamy” i bedzie spokoj.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ode mnie w twarz by nie dostala. jakbys nauczyla sie czytac, parvati, tam nie ma osoby.. chodzi o to, ze czesto takie teksty, jakimi zarzucila onlyonly prowokuja do takich zachowan. nie mnie, ale mysle, ze gdyby podeszla od obcej baby i zapyatala „bierze Pani slub koscielny? a podobno uprawiala pani sex ze swoim bylym, ktorego nie kochala a teraz oporcz wibratora uprawia pani sex analny!” mysle, ze dostalaby w twarz. stereotypowo, nie osobowo.. :/

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    mysle, ze gdyby podeszla od obcej baby i zapyatala „bierze Pani slub koscielny? a podobno uprawiala pani sex ze swoim bylym, ktorego nie kochala a teraz oporcz wibratora uprawia pani sex analny!” mysle, ze dostalaby w twarz. stereotypowo, nie osobowo.. :/

    Po pierwsze- gdyby ta kobieta była obca to ta druga nie mogłaby wiedzieć z kim „obca” uprawiała seks i co robi w sypialni. 😉
    Po drugie… wiem jak się uprawia seks analny, ale nie mam pojęcia jak się uprawia wibrator. 😈
    I w końcu po trzecie- gdyby trafiła na Ciebie to dostałaby w twarz, ale chociaż może trudno Ci w to uwierzyć: nie wszyscy posuwają się do przemocy i nie wszystkim brakuje kultury. 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    @Olguż wrote:

    gdyby trafiła na Ciebie to dostałaby w twarz

    Hmmm 🙄 nie sądzę. Predzej rozesmialabym sie temu komuż „w twarz”, ale mysle, ze przemoc nie jest moja mocna stroną..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " forumowe "wykłócanki" – podyskutujmy nie na temat"

Przewiń na górę