• Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    taaak… niektorzy po prostu potrzebują „chorej rozrywki”

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Póki co chyba tylko Ty przyznałaż wszem i wobec, że Forum jest dla Ciebie „WIELKĄ ATRAKCJĄ dnia”.. Skoro tyle się ostatnio na nim dzieje.. domyżlam się, że czerpiesz z tego niewyobrażalną satysfakcję..
    😆 😈

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    OCZYWISCIE JAK ZWYKLE zle mnie rozumialas.

    Owszem, forum jest ciekawe i wciagające. „chora rozrywka” w sensie rozrywka czerpana dzięki bluzgani innych- to mialam na mysli :]
    a nie samo siedzenie i pisanie na forum :]

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Czyli, że wtrącanie NIEPOTRZEBNYCH komentarzy odnoszących się NA OGÓŁ do wypowiedzi jednej/konkretnej osoby, to Twoim zdaniem „zdrowa” rozrywka ❓ 😕

    [usunięto_link] wrote:

    U siebie sie bledow czesto nie widzi, ja wiem..

    Ehh.. JAK ZWYKLE wyjdzie, że „nie omieszkałam”.. Trudno. Nie mogłam się powstrzymać..

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    @iga81 wrote:

    Czyli, że wtrącanie NIEPOTRZEBNYCH komentarzy odnoszących się NA OGÓŁ do wypowiedzi jednej/konkretnej osoby, to Twoim zdaniem „zdrowa” rozrywka

    Hmmm a Twój wczeżniejszy „niepotrzebny” komentarz jak nazwiesz?

    [usunięto_link] wrote:

    U siebie sie bledow czesto nie widzi, ja wiem..

    chyba więc mialam rację.

    Aha, na drugi raz jednak radzę się powstrzymac 🙂 Nie wiem po co ta głupia docinka. Wg. mnie chora rozrywka to zabawa czyims kosztem- tudziez bluzganie, kłocenie się. Wtrącenia to inna sprawa- w końcu to jest forum..

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm a Twój wczeżniejszy „niepotrzebny” komentarz jak nazwiesz?

    Głosem ludu.. 😆
    To żart.. oczywiżcie – nie czuję sie upoważniona do wypowiadania w czyimż imieniu..
    Szczerze – zwij go sobie jak chcesz.. 😛
    Wiesz.. mogłabym Ci wszystko „krok po kroku” tłumaczyć.. ale mi się kurcze, najzwyczajniej w żwiecie nie chce.. grać w ping-ponga 🙂 Wyrosłam z wieku, w którym odbijanie piłeczki mnie bawiło.

    [usunięto_link] wrote:

    Aha, na drugi raz jednak radzę się powstrzymac 🙂

    A Ty znowu z tym „radzę Ci”.. ja cie kręce 😀
    Postaraj się nie wcinać swoich komentarzy tyczacych się bezpożrednio czyjejż osoby a nie tyczących sie tematu.. Wtedy nie bedziesz musiała nikomu nic radzić..

    EOT

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    I to by było na tyle.
    No ok…

    „EOT” 8)

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    Witam drogie panie:) Jeżli znajdziecie chwilę, zagłosujcie proszę na moją chrzeżnicę: [usunięto_link]

    Z góry dziękuję:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " forumowe "wykłócanki" – podyskutujmy nie na temat"

Przewiń na górę