• Autor
    Odp.
  • iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Gdybys powiedziala to wszystko w realu dostalabys w twarz… nic Ci do mojego zycia prywatnego

    Chyba sobie troche zaprzeczasz..
    To, że ktoż w przypływie irytacji napisze coż, nie musi oznaczac, że faktycznie w realu by to zrobił.. wiec spoko

    No ale.. totalnie odbiegamy od tematu.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Dziewczyny odpuscie sobie.

    Olgus wjezdzasz na Asshe za byle gowno. Czepiasz sie byle czego zamiast wymienic sie pogladami. Podchodzisz do tego co pisze Assha bez dystansu. Nie badz taka agresywna.

    Parvati – Tobie najlepiej wychodzi branie wszystkiego doslownie do siebie.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Twister, jesteż obrońcą uciżnionych?
    Panna Assha sama może dać komuż w twarz. 🙂

    A ja nie „wjeżdzam za byle g*****”. W postach Asshy dostrzegam wypowiedzi, z którymi się po prostu nie zgadzam i mogę zgłosić sprzeciw, jeżli robię to kulturalnie- zauważ, że nie używam wyzwisk w stosunku do nikogo na tym forum.

    Niesamowite, że zarzucasz brak dystansu mi, a nie widzisz w jaki sposób wypowiada się Assha.

    Ja podchodzę do forum z dystansem, włażnie dlatego nie grożę nikomu, nie piszę, że „radzę nic już na ten temat nie pisać”, bo jak nie to będzie źle itd.

    Nie przeżywam tego co ktoż mi odpisał i nie rozmyżlam nad tym o czym „dyskutowałam” z Asshą (bo podyskutować się tak naprawdę nie da), leżąc w nocy w łóżku. 8)
    Mam swoje życie poza tym forum.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    @Olguż wrote:

    gdyby trafiła na Ciebie to dostałaby w twarz

    Hmmm 🙄 nie sądzę. Predzej rozesmialabym sie temu komuż „w twarz”, ale mysle, ze przemoc nie jest moja mocna stroną..

    to po co piszesz glupoty?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Parvati – Tobie najlepiej wychodzi branie wszystkiego doslownie do siebie.

    wlasnie nie ;p jeszcze nie rozkminiliscie ze parvati to prowokatorka i podchodzi do postow chyba z najwiekszym dystansem na tym forum?? ;p

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Olguż wrote:

    gdyby trafiła na Ciebie to dostałaby w twarz

    Hmmm 🙄 nie sądzę. Predzej rozesmialabym sie temu komuż „w twarz”, ale mysle, ze przemoc nie jest moja mocna stroną..

    to po co piszesz glupoty?

    Bo mam do tego prawo.
    Tak samo jak mam prawo nie tłumaczyc sie Tobie z roznych rzeczy…

    Twister miło, ze jest tu jeszcze ktoż trzeźwo patrzący na temat i wlasnie z tym dystansem. Ktoż taki jak Ty- bez agresji, bez prowokatorstwa, zawsze szczery i nie stronniczy.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Twister miło, ze jest tu jeszcze ktoż trzeźwo patrzący na temat i wlasnie z tym dystansem. Ktoż taki jak Ty- bez agresji, bez prowokatorstwa, zawsze szczery i nie stronniczy.

    Tia, nie jest stronniczy bo Cię broni? 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja na miejscu Twistera bym wpadl w samozachwyt ;p

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Rzadko kiedy spotykla sie ludzi, ktorzy NAPRAWDE potrafią tak pic, ze nie ranią tym innych.

    hmm nie wszyscy którzy pija alkohol sa zli i nie umieja,

    a Olgus czepiasz sie i czepiasz dzewczyno opamietaj sie co Ty taka narwana Jestes

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @mrówka wrote:

    a Olgus czepiasz sie i czepiasz dzewczyno opamietaj sie co Ty taka narwana Jestes

    Narwane to mogą być konie, jeżli są narowiste, zdarzyło mi się na takiego trafić. 😉

    A Ty Mrówko… no cóż, przykro się czyta Twoje wypowiedzi (wszystkie). Jeżli nie wiesz z jakiego powodu- przykro mi.

    Pozdrawiam.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Twister, jesteż obrońcą uciżnionych?

    Nie jestem nieczyim obronca.

    Kulturalnie zglaszasz sprzeciw jezeli masz inne zdanie – OK ale robisz to w troche agresywny sposob.

    Niczego Ci nie zarzucam. Widze ze za bardzo czasami bierzesz do siebie jej wypowiedzi a wlasnie stad pozniej te Twoje agresywniejsze wypowiedzi w jej kierunku.

    to po co piszesz glupoty?

    Parvati a po co wklejasz wyrwany z kontekstu kawalek wypowiedzi Asshy z zupelnie innego tematu ?

    wlasnie nie ;p jeszcze nie rozkminiliscie ze parvati to prowokatorka i podchodzi do postow chyba z najwiekszym dystansem na tym forum?? ;p

    Prowokatorka tak. Najwiekszy dystans ? Poczytaj jej wypowiedzi. Bedac najbardziej zdystansowana osoba na forum zamiast odpowiadac dziewczynom zlosliwie na niektore pytania i odczytujac doslownie ( nie doszukujac sie w ogole glebszego sensu w tym co one pisza ) ich wypowiedzi szybciej robilaby sobie z tego zarty.

    Tia, nie jest stronniczy bo Cię broni?

    Nie jestem obronca ale bronie ja bo za bardzo na nia naskakujesz. Jezeli ktos naskoczy na Ciebie stane tez i po Twojej stronie. Dostrzegaj roznice.

    ja na miejscu Twistera bym wpadl w samozachwyt ;p

    miszczu zamienmy sie miejscami bo wpadam w samozachwyt 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    twister, może przestań chwilowo wpadać w samozachwyt i odpowiedz na moje wczeżniejsze pytanie (tak w ramach kulturalnej dyskusji).

    z czym przesadzilam?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Olguż wrote:

    gdyby trafiła na Ciebie to dostałaby w twarz

    Hmmm 🙄 nie sądzę. Predzej rozesmialabym sie temu komuż „w twarz”, ale mysle, ze przemoc nie jest moja mocna stroną..

    to po co piszesz glupoty?

    Bo mam do tego prawo.
    Tak samo jak mam prawo nie tłumaczyc sie Tobie z roznych rzeczy…

    Twister miło, ze jest tu jeszcze ktoż trzeźwo patrzący na temat i wlasnie z tym dystansem. Ktoż taki jak Ty- bez agresji, bez prowokatorstwa, zawsze szczery i nie stronniczy.

    to moze sama nabierz dystansu i sprobuj pozbyc sie agresji…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    a ta dalej swoje..

    wchodzi na forum i dawaj na Asshe! Hahahaha to zaczyna sie zabawne robic parvati.. Odpusc sobie, nie warto. Wiecej dystansu kolezanko.

    [usunięto_link] wrote:

    moze sama nabierz dystansu

    ten tekst to jak z podstawowki typu „jestes glupia” „nie prawda, sama jestes glupia”

    wrocmy do tematu.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wiesz co, wydmuszko?
    jestes cholernie zabawna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " forumowe "wykłócanki" – podyskutujmy nie na temat"

Przewiń na górę