• Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    A ja doprawdy nie rozumiem jak można zarzucać mi czy Parvati, że w agresywny sposób odpowiadamy na posty, a nie zauważyć tego u Asshy.

    Złożliwie i agresywnie to nie są synonimy. 😉

    A Ty Assha belki we własnym oku nie widzisz, prawda?

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    wiesz co, wydmuszko

    Hmm czy ja kogos tu obrazam? Nie zauwazylam. Natomiast parvati przechodzi samą siebie..

    [usunięto_link] wrote:

    jestes cholernie zabawna

    a mi zarzucacie, ze pisze „jestes smieszna”.. i kto tu nie widzi belki w swoim oku?

    @Olguż wrote:

    agresywny sposób odpowiadamy na posty, a nie zauważyć tego u Asshy.

    Nic agresywnego nie napisalam, wiec nie wiem skąd Twoj bulwers.. ❓

    @Olguż wrote:

    A Ty Assha belki we własnym oku nie widzisz, prawda?

    prawda.

    czy mozemy laskawie wrocic do tematu, czy parvati ma nadal zamiar rzucac mięsem?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @Olguż wrote:

    agresywny sposób odpowiadamy na posty, a nie zauważyć tego u Asshy.

    Nic agresywnego nie napisalam, wiec nie wiem skąd Twoj bulwers.. ❓

    Wielokrotnie pisałaż.

    Nie wiem gdzie Ty widzisz „bulwers”.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    wiec prosze, zacytuj.

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Zgadzam sie z czyimż wczesniejszym postem, ze parvati to prowokatorka… Z obserwacji moge wywnioskowac…

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Zgadzam sie z czyimż wczesniejszym postem, ze parvati to prowokatorka… Z obserwacji moge wywnioskowac…

    Pytanie czy ktoż się daje sprowokować i w wyniku tego robi z siebie idiotkę czy nie. 😉

    Assha, chociażby wiele Twoich wypowiedzi w temacie o żlubie cywilnym.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    watek jaki jest, tazdy widzi w zwiazku z tym…

    NA TYM FORUM JEST TYLE TEPYCH LACHONOW, ZE TO AZ WSTYD!!!!!!!!!!

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    watek jaki jest, tazdy widzi w zwiazku z tym…

    NA TYM FORUM JEST TYLE TEPYCH LACHONOW, ZE TO AZ WSTYD!!!!!!!!!!

    Parvati skoro Ci wstyd to moze dopisz sie do innego forum?

    Nie wiem po co wy wogole sie czepiacie wszystkiego… kazdy ma prawo do swojego zdania, nie mozna z kultura? :>

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    watek jaki jest, tazdy widzi w zwiazku z tym…

    NA TYM FORUM JEST TYLE TEPYCH LACHONOW, ZE TO AZ WSTYD!!!!!!!!!!

    język jakim operujesz tez zbyt inteligentny nie jest.
    i rzeczywsicie, jak ci wstyd to moze zmien forum..

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Nie rozumiem parvati wymienia zdania z innymi dziewczynami w tematach a pozniej pisze, ze to tępe lachony. Sorry ale cos tu nie gra. Dziewczyna moze sobie jakas bajke wymyslila, ze jest najlepsza, najpiekniejsza itd… itp… Z tego mozna tak stwierdzic!!

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    hahaha na forum jestem krótko ale tych waszych przepychanek słownych już sie tyle oczytałam 😀 jedna na przeciw drugiej i żadna nie popużci bo jej musi być na górze 😛 oj dziewczyny troche dystansu proponuje 🙂 i co z tego że dana x napisała tak a nie inaczej w jednym pożcie…y nie musi od razu przez kolejnych 10 postów jej tego wypominać na każdym kroku i na każdy post reagować alergicznie 😛 wymiana zdań – ok ale na tym forum toczą się regularne wojny słowne a nie wymiana pogladów 🙂

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Typowe „baby” 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm temat o aborcji zamknięty z wiadomych przyczyn,a tu taki spokój… 😆

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Pożledziłam troche ten temat o aborcji i powiem, ze nic dziwnego, że został zamknięty. na oczy tylu wyzwisk nie widziałam!. Zresztą.. moje zdanie wyraziłam już na Sprawach Związanych Z Portalem.

    Co do aborcji- mam koleżankę, która usunęła ciąze. Do tej pory nie może sobie wybaczyć. A gdy jej mąż się o tym dowiedział, powiedział jej, ze nie spodziewal sie, że jego żona to taka idiotka, która potrafi dzieci w kiblu spuszczać. Moze troche przegiął, przekoloryzował, ale cóż się dziwic- zawiódł się na niej. Pewnie zastanawiacie się więc dlaczego usunęła ciążę- byli pokłoceni, mieszkali osobno, ona nie chciała tego dziecka. Ale przez to co zrobiła, jej życie to teraz piekło. kiedys tez mowila, ze MA POWODY.. tak naprawde to były jej wymyslone powody i nic więcej. Takze ja jestem przeciw. No ale coz, wolę wiecej swojego zdania nie pisać, bo.. moze byc niebezpiecznie 🙄

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    tutaj na forum nie wolno swojego zdania wypowiadac bo zaraz ktos zacznie CIe wyzywac od idiotow, no ale w sumie i tak tu mi sie podoba:D:D a ze sa takie kotnie to jest ciekawiej:PP hehe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " forumowe "wykłócanki" – podyskutujmy nie na temat"

Przewiń na górę