fotele masujące

  • Autor
    Odp.
  • pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Hej!
    Odwiedziłam teraz rodzinę z okazji żwiąt i okazało się, że kupili sobie fotel masujący firmy massmedic. Muszę przyznać, że jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczona. To żwietny relaks, a do tego podobno bardzo pomaga osobom, które mają problemy z kręgosłupem. W sumie nie dziwię się – masaż jest żwietny. A Wy korzystacie z takich urządzeń? Macie takie w domu?

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Wydaje mi się, że wszystkie fotele dają taki sam relaks – kwestia ceny i funkcji w jakie jest wyposażony. Co do kręgosłupa, to jest to już pytanie do lekarza – jeżli nie ma żadnych schorzeń to ok, na pewno dobrze wplynie na miężnie przy kręgosłupie, jeżli schorzenia są – polecam się skontaktować z lekarzem. I nie trzeba koniecznie drogich foteli kupować. Zwłaszcza nie w ciemno.

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Fajne sa te fotele, ale to jednak nie to samo co masażysta. Taki fotel masuje tylko wybrane partie ciała, nie zmienia sposobu masowania, jedynie jego kierunek i natężenie. Jak komuż bardzo doskwiera np kręgosłup, to powinien cos takiego sobie kupić jak najbardziej.

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Takie fotele nie są złe ale…trochę drogie. Wolałabym chyba zainwestować w wyjazd do spa na przykład Primaveraspa w Jastrzębiej Górze. Dobry masaż nie jest zły, szczególnie jeżli jest wykonany przez kompetentną osobę 🙂 Każdemu się tak naprawdę przyda od czasu do czasu

    moda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Włażnie przyglądam się jak wygląda sytuacja cenowa takiego urządzenia/mebla 😀

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    u nas w pracy jest taki fotel. Czasami korzystam, jak mam przerwe, dobrze relaksuje, ale do domu bym nie chciala – droga zabawka, a efektow terapeutycznych i tak nie ma.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    widzialam taki fotel wjakiejs galerii i usiadlam na nim. calkiem przyjemne jednka nigdy bym zegos takiego sobie nie kupila, mysle, ze moze sie to znudzic po kilku tygodniach/

    kasia8456
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A ja wam powiem że z tymi fotelami wcale nie jest tak wszystko oczywiste, kupiłam dla rodziców jakiż czas temu fotel – był w miarę tani, ale nie dożć ze szybko sie zepsuł to i jak mówicie dziewczyny, tez nie dawał żadnych efektów. Jednak ze względu ze rodzicom potrzebna była taka forma rehabilitacji, a o masażystów dobrych ciężko, kupiłam kolejny fotel ze strony swiatfoteli.pl i powiem wam że to był strzał w dziesiątkę. Rodzice używają go już od kilku miesięcy i są bardzo zadowoleni – w zakupie doradzał mi Pan Jarek – bardzo miły i kompetentny polecam kontakt z nim, co się rzadko zdarza, nie wciskał mi najdroższego ale pomógł wybrać odpowiedni model do potrzeb. Jak byżcie miały jakież pytania to piszcie, buziaki.

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    kasia8456 Włażnie dlatego lepiej zainwestować i kupić już porządny fotel, który będzie dawał nam przyjemnożć przez lata. Masażysta jednak nie zawsze może zjawić się w tej chwili, kiedy akurat mamy ochotę na relaks i rozluźnienie w postaci masażu 😮 a szkoda ! Ja mam masażer ze skóry naturalnej i jestem baaardzo zadowolona bo jego funkcje mnie zaskakują “ jest wyposażony w MP3, pilot, słuchawki.
    5 stref odrębnych masażu ciała : Ugniatanie, ostukiwanie, synchronizacja, ucisk kciuka, okładanie, muzyko terapia (przy tym można użyć dowolnej funkcji masażu fotela), a nawet masaż stóp i łydek. Jest świetny ! U mnie akurat znalazł miejsce w salonie i nawet gdy nie chce masażu to zdarza mi się na nim siedzieć bo jest najwygodniejszym fotelem jaki kiedykolwiek miałam 🙂 [usunięto_link]

    pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Taki duży fotel trzeba mieć gdzie postawić, bo w salonie to bym go nie chciała

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    U mnie akurat się się dożć fajnie komponuje. Wiadome, że nie można go postawić jeżli masz sofę z jasnej skóry, ale jeżli kolorystycznie się zgra z resztą wyposażenia to nie widzę nic przeciwko 🙂 DeMoniczna o prywatnym masażyżcie zawsze można pomarzyć, a jeżli nie wyjdzie to w ramach alternatywy polecam masażer ;D

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Plusem jest jeszcze to, że podłączasz go do prądu i zaczyna Cię masować bez marudzenia 🙂

    marianna81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja mam taki fotel masujący z podnóżkiem. Fakt jest dożć spory, ale przyjemnożć jaką mam przy masażu jest jeszcze większa. Ma kilka programów masowania i ogrzewania. Powiem szczerze, że najczężciej z niego korzystam jak mam te kobiece dni, ciepło i masaż w okolicach lędźwiowych jest dla mnie zbawienny. Dlatego ja jestem zadowolona z posiadania niego.

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A podczas „takich dni” chwila relaksu się nam jak najbardziej należy, więc można sobie pozwolić na dodatkowy luksus w postaci takiego masażera. DeMoniczna myżlę, że nawet zakwasy po takim męczącym dniu są do rozmasowania :)) Przydaje się i nie trzeba się prosić partnera o masaż bo niedaleko znajduje się jego zastępca :)) i nie ukrywając jego funkcjom ciężko dorównać 🙂

    misia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Jak dla mnie to strata pieniędzy nie sprawdza się to a kosztuje sporo kasy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fotele masujące"

Przewiń na górę