• Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    hah, kojarzycie go ??
    Podobają wam się jego utwory ?

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Kojarzę ale nie przepadałam.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    nawet nie wiem, kto to.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link]
    Jak ktoż nie wie 🙂

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dobryy jest;) niezłe teksty- choć to już prehistoryczny klimat, IMO nadal wymiata, hahah

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mi się teksty podobają-absurdalne nieraz,ale fajne 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    „Strzeliłem gola! Pod Rock’n’rolla” haha 🙂

    Cherry_Darling
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    franek jest genialną postacią, och ten głęboki głos fronczewskiego 😀 king bruce lee karate mistrz!

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    hmm… niejaki Franek Kimono kojarzy mi się jedynie z porażką ostatnich lat, czyli ambitnym utworem „W aucie”. może jest żwietny, ale u mnie spalił się na samym starcie za tą „piosenkę”.

    Cherry_Darling
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    no cóż, może Fronczewskiemu kasy zabrakło. Ale dzięki temu jednemu utworowi małolaty skojarzą kto to Franek Kimono i może sięgną po jego wczeżniejsze dokonania. To nie jest inteligentny facet robiący z siebie głupa, to jest pastisz, parodia.

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ubóstwiam 🙂 Fronczewski pokazał, czym jest inteligentny żart i dystans do samego siebie.

    Poza tym mam szczególny sentyment, ponieważ kiedy utknęłam na 2 tygodnie w szpitalu z koszmarnym dołem, jedynie z płytą Franka „na uszach” mogłam tam zasnąć.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    oj tak 😀 wspomina się… 🙂

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    mi się podoba hehe . Fronczewski pierwszy raper RP heh. Brejk dennnss 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    w ogole pojazd po „w aucie” to jest jakies nieporozumienie
    to jest taki sam zart muzyczny jak np. „chlopaki nie placza” a wiadomo ze takie utwory sa najpopularniejsze bo sa proste i przystepne
    po prostu prostrzego refrenu nie mozna wymyslic, zupelnie jak Rihanna i Umbrella ela ela ela
    bardzo fajne nawiazanie do Franka Kimono, fajnie ze chlopakom z ZIP udalo sie przekonac Piotra Fronczewskiego, ktorego muzyka byla fajnym zartem muzycznym 🙂
    poza tym jakby nie patrzec, mimo ze malo ma to wspolnego z rapem, to jednak w jakims stopniu pomoglo w poczatkach tej kultury w Polsce 😀
    poza tym dzieki tej akcji ludzie ktorzy totalnie nie maja pojecia o tym mogli siegnac po inne kawalki Sokola a potem moze i inne 🙂

    szkoda tylko ze ostatnio glosno o hip-hopie tylko dzieki panu Ryszardowi „Peji” Andrzejewkiemu i jego akcji w Zielonej Gorze, ktory jest prostakiem jakich malo. Dobrze ze Tede go zmieszal z blotem, podobnie jak chlopaki z Molesty na ostatnim koncercie, ktory swoja droga byl kozacki, no ale sie rozpisalem nie na temat :D:D

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    „Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz” yeah! xD oj pamieta sie 🙂

    Miszczu jakie rozwazania… 😀 Ale przyznajmy szczerze, ze dzieki skandalom, czy chociazby piosence „w aucie” nasze polskie „slawy” staja sie coraz bardziej popularne, nawet za granica 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Franek Kimono"

Przewiń na górę