galeria w okresie żwiątecznym

  • Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    nie wiecie jak w okresie żwiątecznym otwarte są te wszystkie galerie? chodzi mi o gal. krakowską albo kazimierz. jutro jest coż otwarte? czy dopiero w sobote?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zamkniet. zgodnie z prawem pracy:))

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    uuuuu to fatalnie. przydaloby sie zrobic jeszcze jakies zakupy przed wyjazdem, a wczesniej jakos czasu nie bylo. no coz trudno. inni tez chca miec swieta

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    fatalnie by było, gdyby galerie były otwarte w święta. przeraża mnie zjawisko, w którym ludzie nie potrafią dwóch dni wysiedzieć bez łażenie po sklepach.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    no nie powiem… lubie lazic na zakupy – racja. niestety taki zywot prowadze ze nie mam czasu nawet podlubac w nosie, wiec jak pare dni wolnego wyskoczylo to potrzebowalam wyskoczyc kupic pare rzeczy, np. prezent dla „tesciowej” i siostry chlopaka. no nic. ale co ja sie tu bede wielce tlumaczyc. po prostu pytalam. ale rozumiem ze wszyscy chca miec troche luzu w okresie swiatecznym wiec jakos jestem w stanie przebolec to ze zamiast fajnego prezentu zawiozlam ptasie mleczko.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " galeria w okresie żwiątecznym"

Przewiń na górę