Gdy serce płata mi figle

  • Autor
    Odp.
  • Alicja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Proszę o pomoc, jestem okropnie zagubiona.

    Poznałam jakiż czas temu chłopaka, którym się w pewien sposób zainteresowałam. Co sprawiło, że tak włażnie? Najprawdopodobniej jego elokwencja, dobre maniery, i to, że umiemy ze sobą rozmawiać godzinami. Spotkałam się z nim ok. 6 razy, wygląda na to, że nasze weekendowe spacery prawie stały się już regułą. Wczoraj byliżmy w teatrze. Jednakże, zauważam, że pomimo, że lubię go niesamowicie, obawiam się, że nie czuję tego 'szaleństwa’, które by żwiadczyło o zauroczeniu. Czasem wydaje mi się, że czuję coż więcej, ale to jakoż szybko mija. Być może jest to również spowodowane tym, że ten chłopiec jest ogromnym ekscentrykiem: np. przychodzi ubrany w garnitur na spotkanie, i jest z reguły poważny, podczas gdy ja lubię mężczyzn z dobrym poczuciem humoru.
    Obawiam się, że sprawa posunęła się już za daleko: kiedy się ze mną zegna, przytula mnie dlugo i mocno, głaszcze po głowie, ostatnio nawet pocałował w czoło. Ja jakoż nie jestem w stanie wyrwać się z tych użcisków (i dalej nie wiem, co czuję!). Boję się, że kiedy jemu zachce się jakiż wyznań, ja nie będę umiała powiedzieć mu tego samego. Za nic w żwiecie nie chcę stracić przyjaciela. Naprawde.

    Pomóżcie proszę.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Alicja

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myżlę, że to typ, które nie posunie się prędko dalej, dopóki Ty nie dasz mu znaku. Może powinnaż z nim porozmawiać, nie wprost, ale cały czas podkreżlać, że fantastyczny z niego przyjaciel i nic więcej, że np masz szczężcie, że nie jesteżcie parą bo mogłoby to popsuć wasza przyjaźń itd

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Byloby duzo lepiej gdyby w waszych spotkan bylo troche wiecej emocji i mniej sztywniactwa, zrobice razem cos szalonego… zjezdzie z kolejki gorskiej, pojdzcie do kasyna, dobrze sie bawcie, cos co wywoluje jakis dreszczyk emocji. Moze sama sprobuj wyjsc z jakas inicjatywa, jesli jest to dla Ciebie do przyjecia. Generlanie jesli zaszuflatkujesz go sobie w glowie jako przyjaciela, to facet sie bedzie strasznie meczyl z Toba…. a nie na tym chyba przyjazn polega, jedno z Was bedzie cierpiec.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a czy to sie trzeba zauroczyć odrazu?
    ja jak poznałam mojego G to nawet nie spojrzałam na niego… a jednak.. pomału a do celu.. sytuacja sie sama rozwiąże 🙂

    Alicja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dziękuję za odpowiedzi!

    Może powinnam dodać, że moje wątpliwożci zostały jeszcze bardziej uwypuklone przez wiadomożć, którą niedawno otrzymałam od znajomego ze studiów, który napisał, że jest mną zauroczony i chciałby mnie bliżej poznać. Zastanawiam sie czy przystac na propozycje spotkania, mam wrazenie, ze bedzie to niefair w stosunku do tamtego, pomimo ze nie jestesmy przeciez para. A poza tym ta informacja 'prosto z mostu’ pachnie mi jakąż grą, cwaniactwem i nieczystymi intencjami 🙂 Chyba, że czasy się zmieniły i teraz takie są metody podywu 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdy serce płata mi figle"

Przewiń na górę