• Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Do Bałtowa,mam tam rodzinę a tak w ogóle natchneła mnie taka fajna akcja zwiazana z hitami lata i opowiesci ;-)) smieszne o Baltowie

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Ja już jestem po wakacjach i teraz porządkuje z nich wspomnienia w postaci zdjęć. Fotkę z parku dinozaurów można zobaczyc na [usunięto_link] .Zdjęcie podpisane jest jako maja_chatuch.

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    A ja zaplanowalam cale 3 dni urlopu z synkiem i wlasnie sprawdzalam pogode na te 3 dni, az szkoda gadac, zimno i deszcz, a wybieramy sie nad Soline ale juz glebiej Bieszczad

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja za 3 tygodnie spedzam weekend ze znajomymi w pieninach 😉 Łacznie ze mna i Miskiem beda jeszcze 3 pary wiec powinno byc wesolo 😉 Pokoje tanie, 20 zł od osoby za dobe wiec nie wydamy duzo a atrakcji bedzie sporo ;D Zamierzamy tez wstapic na Słowacje przy okazji.
    Nie moge sie doczekac!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    a własnie mozecie wrzucac swoje filmiki [usunięto_link] i wszyscy beda mogli podziwiac 😉 gdzie wypczywaliscie

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Skoro jedziecie w parach to może być naprawdę ciekawie i gorąco. To moja pamiątka z jednego z wyjazdów z moim facetem [usunięto_link] (jestem podpisana jako maja_chatuch) . Mam nadzieję, że u was też powstanie mnóstwo takich fotek. To zdjęcie to moja ulubiona pamiątka.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    fajny pomył z tymi serwisami gdzie mozna umieszczac fotki i filmiki , ja tez musze koniecznie cos wrzucic swojego.

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Wrzucaj żmiało. Ja jestem zwolenniczką wrzucania zdjęć do netu. Podoba się wam moja fotka? Mam nadzieję, że mogę liczyć na wasze głosy?

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Na tej stronce możecie podziwiać oba moje zdjęcia. o jednym już pisałam a drugie jest z mojego wakacyjnego wypadu do parku dinozaurów w Rogowie [usunięto_link] .

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja juz byłam w Londynie i kilka dni w Pradze …. niestety urlop sie skonczył ale planujemy jeszcze pojechac do Karpaczaaa tak przynjamniej na weeeknend 😉

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    TATRY, PIEKIELNIK, SUŁKOWICE, RODOS –


    > tak co kazde wakacje….

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Muchomorek jak dla mnie Praga to bardzo romantyczne miejsce. Uwielbiam ją. Fajnie jest tam pojechać ze swoim facetem. Moja przyjaciółka też ostatnio odkryła uroki tego miasta. Zapytam nieskromnie ,oddał ktoż na mnie głosy? Zależy mi na nich bo niedługo konkurs się skończy.

    Roska191
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    chyba do karpacza

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie jedziecie na wakacje?"

Przewiń na górę