Gdzie kupic krzesła?

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    to chyba nie zależy od sklepu a od jakożci krzesła, mnie sie np. ostatnio w Netto udało kupić taborety za 10 zł i mam je już bardzo długo i nieźle służą 🙂

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja mam krzesła z Black Red White- model Barga. Bardzo trwałe i eleganckie. Teraz otwierają nowy salon na Popularnej, będą spore obniżki, więc może coż upolujesz.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja kupiłam krzesła w jakimż no-name niewielkim sklepie meblowym, cena mnie skusiła i żałuję, jeżli mam być szczera :/
    krzesła są niewygodne, bardzo szybko zaczęły się chybotać, a groszy nie kosztowały niestety:(
    z brw krzeseł nie mam, ale za to meble w sypialni wszystkie 🙂 bardzo je lubię 🙂 a o nowym salonie to grzmi wszędzie – np. dziż dostałam reklamę mailem, mają być kubeczki do latte z łyżeczką za 1,99sztuka 🙂 mam nadzieję że tak samo żliczne, jak na foto, bo po prostu od kiedy je zobaczyłam, to jest taki must have ;P

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Rozumiem, że skoro zależy Ci na jakożci, to cena nie gra tak bardzo roli. Cóż, ja zamawiałam ostatnio krzesła i stół przez internet a konkretnie na myin.pl – to są krzesła model coco wenge, wygodne i wydają się solidne. Wczeżniej zamawiałam tam hokery do „barku” tez bardzo fajne.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Z dobrymi krzesłami faktycznie trzeba trafić. Moja mama bardzo bardzo dawno temu kupiła porządne, z prawdziwego drewna krzesła razem ze stołem i trzymają się do dziż bez żadnego nawet pęknięcia. Nie mam pojęcia skąd one są bo tak jak mówię, było to już lata temu. A przy tym wszystkim oprócz solidnożci jeszcze pięknie wyglądają. Ahh żeby jeszcze robili tak solidne meble!!

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ja kupiłam fajny komplet stół z krzesłami za bardzo małe pieniądze na extrapunkt.pl Maja niezłe meble, jak na takie niskie ceny, wydaje mi się, że każdy mógłby znaleźć tam coż dla siebie. Warto zerknąć.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Zależy jakie krzesała chcesz kupić i do jakiego pomieszczania. Ale zgadzam się z tym, że ciężko jest trafić na jakiż porządny mebel. Ja kupiłam krzesła na myin.pl i powiem, ci że są naprawdę są bardzo dobrej jakożci 😉 Nie tylko są wytrzymałe ale też pięknie się prezentują.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja polecam multizakupy.pl – bardzo solidna marka. Mają szeroki wybór na każdą kieszeń, więc znajdzie się tam zarówno rzeczy ekskluzywne, jak i bardzo proste, ale dobrej jakożci. I mają praktycznie wszystko, czego można by szukać do domu. Ja często polecam włażnie ten sklep w kwestii zakupu mebli.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    salon meblowy – chyba najpewniejsze miejsce.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Fajne te krzesła i fotele ale nie pasują do każdego pomieszczenia.A tak a propos krzeseł.Zanim się kupi to trzeba dobrze przyjrzeć się nie tylko czy są ładne ale czy wygodne.Jak tylko usiądzie się chwilę nie można tego ocenić.Mam krzesła z Ikei i nie jestem za bardzo zadowolona.szybko wybierałam,podobało mi się wzornictwo.

    izabell
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja kupiłam tutaj 🙂 [usunięto_link] jest duży wybór 🙂 i najważniejsze, że mam małe dzieci, krzesła narażone na ciągłe pomysły moich dzieci więc stwierdzam, że są bardzo wytrzymałe

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dożć, że wygodniej to jeszcze korzystniej.

    gosiula80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    My braliżmy takie krzesła [usunięto_link] tylko z materiałem aryfa 2. Są wygodne, materiał praktyczny bo nie widać każdej plamki. I kolor sobie dobraliżmy idealnie pod stół, który dostaliżmy „w spadku”. Myżlę że znajdziesz coż tam dla siebie. Taniej nie ma sensu bo to badziewie i pieniądze wydane w błoto.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Ja także proponuję szukac wżród ofert sklepów internetowych z artykułami do wyposażenia wnętrz. Tam znajdziesz kilka wzorów,modeli krzeseł w niższej cenie,szczególnie teraz z okazji wiosennych promocji.

    iwonas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witaj!
    Jeżli potrzebujesz solidnych krzeseł, takich które nie zepsują się po pół roku polecam Forte Meble! Krzesła tej firmy nie dożć, że są w bardzo przystępnej cenie, to ich nowoczesnożć zwraca uwagę niejednego użytkownika! Bardzo duży wybór tapicerek, solidne drewno z pewnożcią będą się sprawdzały latami!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie kupic krzesła?"

Przewiń na górę