gdzie na kurs intensywny języka?

  • Autor
    Odp.
  • telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Obiecałam sistrzeńcowi (15 lat) kurs wakacyjny angielskiego w prezencie. Sam chciał pożwięcić miesiąc na naukę, więc przytaknęłam, chyba nowe liceum go tak mobilizuje,..

    W każdym razie możcie polceć jakąż szkołę w Warszawie? Fajnie jakby mieli grupyr obione z myżlą o młodziezy a nie jakiż 30 latkach, bo nie o to mi chodzi, zeby się męczył przez miesiąc.. no i poziom oczywiżcie.. z góry dzieki za odpowiedzi

    cjolanta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Szkoły językowe to w ogromnej czężci wyłudzacze. polecam albo dobrego native speakera, albo wyjazd, co chyba jest zreszta dla nastolatka atraktycjniejsze, nie?

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ode mnie z pracy szef wysyłał dziewczyny na jakiż kurs do szkoły, zapytam jurtro jaka to była, były bardzo zadowolone, wiec bezprzesady z tym wyłudzaniem pieniędzy :). Ogólnie to fajnie, ze dzieciak ma takie ambicje… Mnie się w tym wieku nie chciało 🙂 Ale angielskiego nauczyłam sie za granicą 🙂

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Kursy intensywne w takim wieku dużo dają, polecam serdecznie 🙂 Nawet na miejscu to jest super sposób na to, zeby nie stracić wakacji tylko na lenistwie.. aa, pamietam taką szkolne co ja tesciowa strsznie polecała, spek up albo jakoż tak, zapytam :))

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Włażnie speak jest szkołą, z której korzystał mój szef 🙂 Także dobra oipinia się powtarza, chyba to warto wziąć pod uwagę 🙂

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Dzięki bardzo na dodpowiedzi :)Orientujecie się co do konkretnych szkół? Najbliżej nas jest ta przy rondzie wiatraczna, czy tam jest wszystko ok jak chodzi o tę szkołę? I o co chodzi z tymi ich programami do nauki, bo przeglądałam strone, ale nic konkretnego nie znalazłam?

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Włażnie o tej sszkole przy wiatraczanej słyszałam 🙂 Podobno bardzo ok 🙂 To są bardzo nowoczesne szkoły, pełna komputeryzacja, sekretariat, portal do logawania.. chyba taki typ nauki trafia do nastolatków 🙂

    cjolanta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja bym jeżli już szkołę wybierasz, porządnie sprawdziła wszystkie certyfikaty i kto będzie lektorem i jaka jest zdawalnożć egzaminów.

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bym jeżli już szkołę wybierasz, porządnie sprawdziła wszystkie certyfikaty i kto będzie lektorem i jaka jest zdawalnożć egzaminów.

    Sprawdzę sprawdzę, ale coraz więcej osób poleca mi speak up, ale oczywiscie porówna i pod tym kątem z innymi szkołami, dzięki za radę :))

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Myżlę, że wszystkiego i tak się nigdy nie sprawdzi i nie porówna. 🙂 Oczywiżcie warto się zorientować, ale skoro szkoła ma takie dobre opinie to chyba nie bez powodu 🙂

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Nie no słusznie, nikt nie lubi być oszukany, wiec porządnie sprawdzić trzeba. Ale póki co same pozytywy dalej, więc chyba rzeczywiżcie sprawdzone miejsce. I zniżki są dla nastolatków 🙂

    cjolanta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    I jak, zaczął już ten kurs? Akurat o tej szkole ostatnio rozmawiałam z koleżanką, sama się w niej uczyła. Polecała, ale nie zawse metody dobre dla dorosłych są odpowiednie dla młodzieży.

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Niedugo się zacznie. póki co młody jest zachwycony i przegląda podręcznik i program multimedialny do nauk słów 🙂

    Magda.Mala.Mi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Kursów językowych można również szukać na wyszukiwarce zajęć pozalekcyjnych POZASZKOLNE.PL. Jest tam szeroki wybór. Wystarczy podać wiek dziecka, miasto oraz kategorię zajęć, a wyszukiwarka zwróci oczekiwany wynik.

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bym jeżli już szkołę wybierasz, porządnie sprawdziła wszystkie certyfikaty i kto będzie lektorem i jaka jest zdawalnożć egzaminów.

    Sprawdzę sprawdzę, ale coraz więcej osób poleca mi speak up, ale oczywiscie porówna i pod tym kątem z innymi szkołami, dzięki za radę :))

    To podobno dobra szkoła, więc będą cisnąć do nauki. Kumpela jest zadowolona bo udało jej się dopasować zajęcia w szkole do swoich codziennych zajęć tak, że nie musiała z niczego rezygnować. Bardzo się cieszyła, że rozłożyli jej płatnożć na raty.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gdzie na kurs intensywny języka?"

Przewiń na górę