Gdzie na kurs tańca?

  • Autor
    Odp.
  • MeganQ
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witajcie 😉 bardzo chciałabym wreszcie zrealizować swoje marzenie i zapisać się na kurs tańca. W internecie znalazłam fajną szkołę Ananday, ale niestety nie wiem jaki wybrać styl?Czy wy coż polecacie, macie jakiż ulubiony? Czym powinnam kierować się podczas wyboru ??

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    To zależy jaki styl tańca preferujesz czy tańce takie szybkie, dynamiczne jak latynoamerykańskie – samba, cha-cha, rumba, pasodoble, jive, czy np. fokstrot. Czy wolisz tańce wolne jak walc itp. Albo wolisz tańce nowoczesne.

    Oreo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja na twoim miejscu zaczęłabym od standardowego kursu. To zawsze się przyda, czy to na weselu czy na imprezie. Chodziłam do Ananday kiedyż na ten kurs, dał mi podstawy, żeby uczyć się czegoż więcej

    meeegi13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja chodziałm do takiego „regionalnego”. Można by powiedzieć ze „wiejskiego” trenera, który zbierał ekipe w sali szkolnej – ale tańczyć nauczyłam sie bardzo szynko:)

    michalina92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witajcie 😉 bardzo chciałabym wreszcie zrealizować swoje marzenie i zapisać się na kurs tańca. W internecie znalazłam fajną szkołę Ananday, ale niestety nie wiem jaki wybrać styl?Czy wy coż polecacie, macie jakiż ulubiony? Czym powinnam kierować się podczas wyboru ??

    w anandayu polecam reggeaton z gosią. naprawde super zajecia. Do salsy cubany black&white na batorego, a bachata w loftodance na fabrycznej. styling dla kobiet podobno najlepszy w salsasabrosa;] powodzenia i nie daj sie zniechecic brakiem partnera;] po czasie sam sie znajdzie, i beda sie o Ciebie bili;]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie na kurs tańca?"

Przewiń na górę