Gdzie na weekend na imprezę we Wrocławiu ?

  • Autor
    Odp.
  • Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Hej, 😀
    Dostałam nową pracę z której jestem bardzo zadowolona. W weekend chciałabym ten motyw wraz z kilkoma bliskimi znajomymi opić. Również potańczyć i się pobawić. Od niedawna mieszkam we Wrocławiu i nie wiem gdzie tu można by pójżć na imprezę oraz dobrze się pobawić. Wiem, że w rynku są jakież kluby i na pasażu kilka,
    Możecie coż ciekawego polecić 😀
    jupi

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Hej we Wrocławiu bywam raz, dwa do roku włażnie na weekend. Chodzimy ze znajomymi na Pasaż Niepolda, to taka pubowo- klubowa ulica:) Oprócz tego wystarczy się p****żć uliczkę w lewo i uliczkę w prawo i od razu trafisz na jakąż imprezę.:)

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Gratki 😉
    Coż konkretnie Was interesuje na Ruskiej, na pasażu Niepolda jest sporo klubów w zasadzie jeden obok drugiego. Na rynku wiem, że też są 😉

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mnie się podobało w Teatrze na Oławskiej. Zawsze klub oceniam po muzyce, a tutaj naprawdę dobra klubowa, nowożci, nie ma zbędnego skakania pomiędzy gatunkami muzyki. Fajne towarzystwo, palarnia oddzielnie i sporo miejsca. Brak kolejek przy barze. Moje wrażenia z wypadów pozytywne 😉

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie się podobało w Teatrze na Oławskiej. Zawsze klub oceniam po muzyce, a tutaj naprawdę dobra klubowa, nowożci, nie ma zbędnego skakania pomiędzy gatunkami muzyki. Fajne towarzystwo, palarnia oddzielnie i sporo miejsca. Brak kolejek przy barze. Moje wrażenia z wypadów pozytywne 😉

    Był ktoż może z Was jeszcze w tym Teatrze? Warto się wybrać?

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie najlepsze kluby we Wrocławiu to: 1.Domówka, 2.Teatr, 3.Eter. Jeżli chodzi o kluby to zawsze oceniam je po wystroju i muzyce. Klub musi mieć ciekawy wystrój, aby czuć się w nim dobrze. No i przede wszystkim muzyka, bo bez tego ani rusz. Klubowa i nowożci jak dla mnie. Atutem w Teatrze jest obsługa, bar w miarę szybko obsługuje gożci. Wydaje mi się, że warto pójżć, zobaczyć i ocenić.

    lalkabbarbbie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Domowka;d

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ja się wybieram w następny weekend do Wrocławia. Plan mamy taki, że w ciągu dnia wypożyczymy sobie samochód w Panku i pojedziemy trochę pozwiedzać okolice, słyszałam że zamki i tamtejsze krajobrazy są super, mam tylko nadzieję, że pogoda nam dopisze. A wieczorem gdzież się zabawimy:) Co polecacie – żeby nie było tłoczno, a fajnie i raczej taka klubowa muzyka:) ???

    Dafne1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja kiedy nie wiem gdzie się wybrać zawsze wchodzę na tixar.pl i sprawdzam jakie są koncerty i inne wydarzenia i zawsze coż ciekawego znajdę 🙂

    wuula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Do mnie;p;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie na weekend na imprezę we Wrocławiu ?"

Przewiń na górę