• Autor
    Odp.
  • pagat
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wedlug mnie jedne z najlepszych plaz w Europie ma Bulgaria – Sloneczny Brzeg. Sama bylam tam kilka lat temu w Hotelu Azzuro (organizowane przez bp Funclub), ktory byl polozony bardzo blisko morza, a plaza w okolicy hotelu byla jedna z szerszych w Slonecznym Brzegu:) Dla mnie jest to niezmiernie wazne, bo uwielbiam wylegiwac sie plackiem i opalac. Wysoki standard hotelu i cala obsluga wycieczki dopelnila moj zachwyt tym miejscem:)

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja polecam plaze greckie, szczegolnie te w zachodniej czesci krety, balos i elafonissi, moje najlepsze wakacje:)

    rudzik89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a ja wciaz mam przed oczami cudowne plaze greckie, z wyspy Thassos dokladnie:)bylam tam rok temu z funclubem i chetnie wrocilabym tam w najblizszym czasie, jestem zauroczona tamtym miejscem!:)

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie najpiekniejszą plażę widziłam w Turcji, po prostu doskonała, do dziż tęsknię za ciepłym, delikatnym piaskiem pod stopami i tymi widokami…

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Tunezja! Cała Tunezja ma piękne plaże <3

    meggi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Serdecznie polecam plaże Hiszpanii. A dokładnie Kadyksu. Chyba jedna z najdłuższych, o drobniutkim, złotym piasku. Spędziłam tam dwa tygodnie zeszłego lata. Niezapomniane wakacje! polecam:)

    jagodka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    z tego, co do tej pory widziałam na żwiecie najlepsze plaże (bo najczystsze, najszersze, z piękną przejrzystą wodą etc.) widziałam we Francji nad oceanem, okolice Hendaye i Biarritz 🙂 i jest to też miesjce surferów, jeżli ktoż zainteresowany 😉

    79madlena
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Najpiękniejsze plaże są na Seszelach i Malediwach!

    _________________
    [usunięto_link]

    michalina92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    MAaaaaaajooooorkaaaa Północna;] paradise ;]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gdzie najlepsze plaże??"

Przewiń na górę