• Autor
    Odp.
  • Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja uważam, ze polskie plaże są niezwykłe i mają swój urok… jednak zimne może wcale mnie nie przekonuje. Staram się jeździć za granicę, ponieważ nie kosztuje mnie to dużo drożej, mam gwarancje pogody i może jest ciepłe;)

    saba20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Za granica- bez komentarza. Zalezy gdzie się trafi ale zazwyczaj atrakcja dla nas jest inna roslinnożć, inne budowle, a plaza schodzi na 2 plan – ale chwalimy ja za to co stoi do okoła.

    W Polsce. Lubię polskie plaze ale te mało uczęszczane. Czyli te na peryferiach miast.

    Lubie Hel mimo ze tam dużo ludzi – poznałam super towarzystwo
    Lubię Krynice Morską – poznałam super przystojnego chłopaka
    Lubię Władysławowo – tam jeżdzę z rodzina (jednak nie dłużej niz na tydzień, z rodziną tylko taki czas jest ok 🙂 )

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    W Polsce w tym roku chyba pogoda nie dopisze, to raczej nie ma co planować opalania nad Bałtykiem, ale myżlę, że zagraniczne plaże na pewno będą oczekiwały na turystów, pogoda, choćby nad morzem śródziemnym będzie raczej dobra, no zawsze można zainwestować w jakąż wycieczkę w tropiki.

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    No i włażnie przez pogodę, rzadziej jeżdżę nad Polskie morze. Nasza pogoda jest mocno nieprzewidywalna.

    Afrodytaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link]

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    W tym roku muszę spędzić wakacje na polskiej plaży,w Rowach.Ale najbardziej lubię greckie plaże.

    JoAnkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja uwielbiam włoskie plaże. Są naprawdę piękne a opalenizna z tamtąd po prostu karmelowa 😉

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja nie wyobrażam sobie wakacji bez plaży na Helu- uwielbiam tam jeździć;)

    I mimo, że tak jak pisałyżcie nasza polska pogoda jest nieprzewidywalna, to ja niemal zawsze poparzę się na słońcu;p

    mikiqu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    W Polsce trzeba trafić na pogodę, a o to nie zawsze łatwo 😉 jesli jest pogoda to nie ma problemu z sybkim opaleniem się. Jednak osobiżcie uważam że lepiej wyjechać za granicę, bo wczasy tam nie są wcale droższe niż w Polsce! A plaże potrafią być nieporównywalnie piękniejsze. Mój kolega włażnie wrócił z Portugalii i tak zachwalał, że zaczynam odkładać pieniążki 😉 widziałam też zdjęcia i tam jest naprawde obłędnie. Ale jechać można naprawdę wszędzie. U mnie w pracy zachwalali bardzo Majorkę 🙂 a opalenizna tak naprawdę nie ma znaczenia, słońce będzie wszędzie!

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Wycieczki zagraniczne są bajkowe, bo poznajemy często zupełnie inną kulturę, oddalając się czasem jedynie 3h lotu od pl. Ale ja równie bardzo lubię odpoczywać u nas na Pomorzu:) Taka już jestem- wakacje to wakacje, urlop to urlop i trzeba go godnie spędzić:)

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    morze i plaza, wszędzie jest urokliwie, jakby nie patrzec:)
    jesli lubisz ciepełko to jednak tropiki. ja znalazlam raj na ziemi na perenthian islands w malezji.

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Byłam na wielu plażach i uważam, że najgorzej jest w Grecji (przynajmniej tam gdzie byłam), bo jest kamienista :/ Całkiem niezła jest w Egipcie, a najlepsza oczywiżcie w Polsce :] Uwielbiam Polską plażę mimo tłoku i często braku słońca, mam po prostu sentyment 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    na Capri… nie wiem czy najlepsze, ale tam się gziliżmy w pełnym słońcu, że aż 😯

    a jak nie – to na Helu 😉

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Podczele pod Kołobrzegiem. Bardzo spokojna i w miare szeroka plaza. Dobry dojazd rowerem z Kołobrzegu

    gromadzia3
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja głosuję ża Morzem śródziemnym 😀 Jeżdę do Grecji z funclub i polecam moje ostatnie odkrycie Kokkino Nero. Spokojna miejscowożć, zielona i bardzo grecka z piaszczystą plażą 50 metrów od obiektu mieszkalnego. Kiedy postoisz chwilę we wodzie nie ruszając się możesz rozgwiazdę lub małego krabika. Tak czysta woda w Polsce raczej się nie zdarza. Dziewięć noclegów można wykupić już za ok.750 zł. 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gdzie najlepsze plaże??"

Przewiń na górę