Gdzie wesele w Krakowie

  • Autor
    Odp.
  • Miki5
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Piszcie gdzie można wynająć salę na weselę w Krakowie i okolicach

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Niecałe 200 kilometrów od Krakowa jest bardzo fajny dworek – Dwór Ostoya w Jasionce obok Rzeszowa. Myżlę, że takie miejsce na uboczu sprawdza się na wesele dużo lepiej, niż w centrum miasta, no chyba, że koniecznie chcesz zrobić je w Krakowie. Tam dookoła jest dużo parków i ogólnie bardzo ładny wystrój wnętrz mają. Byłam u nich ostatnio przejazdem i zakochałam się w tym miejscu. Pewnie żlub też tam wezmę, jeżli nie wyjadę na drugą półkulę ziemską 🙂

    Nikole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    A o jak dużą sale chodzi? Wiem, że w Hotelu Witek mają duży wybór sal – 4 plus Witkowa Chata, która jest czynna latem. Hotel znajduje się na obrzeżach Krakowa ale ma dobry dojazd do centrum, duży ogród i parking.

    Magdalena1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja słyszałam, że w Chochołowym Dworze, jest fajna sala, mają duży plac zabaw, jakbyżcie się spodziewali jakiż dzieci na przyjęciu. Ponadto dysponują jakimiż 30 pokojami, więc spora czężć gożci mogłaby skorzystać z noclegu. Doradzam wizytę w celu obejrzenia lokalu.

    ksowa1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Wierzynek? Trochę nierealne 😛 Chyba że jestem milionerem 😛 na Westerplatte jest bardzo przyjemna restauracja wojskowa w miare tania, tato tam urządzał pożegnanie w pracy

    Andzi_A
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    do Magdalena1: Faktycznie, słyszałam, że to piękne miejsce na wesele, ale powiedz mi orientujesz się może jak tam jest z terminami, no i obsługą kelnerską? Nie ma zastrzeżeń?

    Andzi_A
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzięki za tak wiele informacji, ostatecznie zdecydowaliżmy się na Chochołowy Dwór pod Krakowem. Stwierdzilismy,ze maja wiele atrakcji dla dzieci i przepiekny ogrod, który w czerwcu będzie wyladal bajecznie 🙂 Mama nadzieje, ze się nie rozczarujemy 😉

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    a może sala w Hotelu Niebieskim na Salwatorze? Moim zdaniem jedno z fajniejszych miejsc, gdzie można urządzić wesele. Jest przestronnie, elegancko. Mają żwietne menu do wyboru, no i jedzenie jest przepyszne.

    babajaggaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Na łonie natury:)

    konwalikGoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hahahhaaa

    WiwatAnia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dobre;p;p

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    na łonie natury to by było coż, jeżli chodzi wesele, tylko ja bym się obawiała lekko o to, czy pogoda dopisze. zdecydowanie bezpieczniej jest robić w jakimż lokalu. Mnie się podobało w hotelu Old Town, bardzo ładna sala, mają swój parking, nie ma problemu z noclegiem dla gożci i jedzenie bardzo smaczne. wszystko co trzeba, żeby urządzić wesele

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    na łonie natury to by było coż, jeżli chodzi wesele, tylko ja bym się obawiała lekko o to, czy pogoda dopisze. zdecydowanie bezpieczniej jest robić w jakimż lokalu. Mnie się podobało w hotelu Old Town, bardzo ładna sala, mają swój parking, nie ma problemu z noclegiem dla gożci i jedzenie bardzo smaczne. wszystko co trzeba, żeby urządzić wesele

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie wesele w Krakowie"

Przewiń na górę