Gdzie wykupić ubezpieczenie mieszkania

  • Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Powie Ci,ze sama nie mam nie wiadomo jak odstawionego mieszkania ale nie wyobrażam sobie aby się nie ubezpieczyć. Może Cie na przyład sąsiad zalać z góry. Jak nie masz ubezpieczenia to jest problem. Nie piszę tutaj o włamaniu oraz o pożarze bo wtedy możesz zostać z niczym.
    Ja jestem ubezpieczona w PZU. Jeżli chcesz dobrze wybrać to najlepiej byłoby skorzystać z pomocy doradcy.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Przez internet to nie problem teraz zamówić polisę. W Cuk jest taka możliwożci, oni mają też na stronie pomocny kalkulator majątkowy, wyszukuje najkorzystniejsze ubezpieczenie.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja często wyjeżdżam to mam najszerszą ochronę all risks z generali. To jest polisa Diament, która zapewnia ochronę od absolutnie wszystkich zdarzeń.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Koszty ubezpieczenia mieszkania są niewielkie i naprawdę można sobie poradzić bez doradcy, bo warunki są proste do zrozumienia.Jak zależy Ci -jak mówisz -na załatwieniu on line to odsyłam jeszcze raz do Cuk, namierzyć stronę w necie prosto, więc linku nie wklejam.No chyba że bardzo chcesz pogadać z doradcą, to mają też oddziały stacjonarne.

    CzarekL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Hestia ma dożć dobre ubezpieczenia.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Przy częstych wyjazdach to jest rzeczywiżcie mus…
    Sama nie wyobrażałabym sobie tak zostawiać mieszkania bez ubezpieczenia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie wykupić ubezpieczenie mieszkania"

Przewiń na górę