Gdzie zakończyć stosunek…

  • Autor
    Odp.
  • Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Eee.
    Zakładasz, że to będzie seks oralny i nic więcej?
    Czy zamierzacie spróbować stosunku przerywanego? 🙄
    Domyżlam się, że pierwsza wersja.
    Jeżli tak to miej przy sobie chusteczki po prostu, zetrzesz z siebie, z niej albo z łóżka. Co tu więcej można powiedzieć? 8) Nie widzę problemu ani powodu żeby zadawać takie pytanie na forum, ale rozumiem, że coż co wydaje się oczywiste może Cię przerażać..

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Myżlę, że jeżli cie kocha to będzie wyrozumiała jak przy orlanym skończysz na niej. Bo trzymanie husteczek w ręku podczas zabaw oralnych jest trochę komiczne.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nie mogę decydować za Twoją kobietę, ale chyba najlepiej to zapytaj jej. Najlepiej przed wszystkim, bo w trakcie to nie bardzo 🙂 Osobiżcie nie mam z tym problemów i pozwalam na wszystko. Ale nie wszystkie kobiety lubią jeżli mężczyzna kończy na nich, bądź w nich (o usta chodzi 🙂 Niektóre nie lubią smaku i zapachu spermy, więc najlepiej zapytaj jej, żeby nie było potem nieporozumień.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    A to prawda, lepiej by spytać ukochanej.

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    uprawiajcie sex oralny gdy Ty lezysz na plecach, wtedy ona ma nad wszytkim kontrole i sama zadecyduje czy w kulminacyjnym momencie nie wyjmie go z ust, skieruje na piersi czy wyjdzie z „lini ognia” ;]

    lub…
    szczera rozmowa
    polecam

    Dla mnie to bez znaczenie-robimy tak zeby mojego partnera podniecalo to jak naj bardziej

    humanista
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @michał_ wrote:

    w gruncie nie wiem czy powinienem dodać tu taj ten temat czy do działu o mężczyznach ;p ale bardziej mnie chyba obchodzi zdanie kobiet, gdzie hm.. haha im nie przeszkadza że tak powiem a dokładnie chodzi mi o wytrysk…
    nie robie tego często… ale zdaża się i zawsze mam problem gdzie? ;/ czy urażę kobietę gdy zakończę na niej.. (nie do buzi poprostu na niej), czy na podłoge, haha w chusteczkę..? :X hehe czeka mnie stosunek wkońcu z kobietą którą kocham… i włażnie nie chciał bym żeby ją to uraziło a jakoż krępuje mnie zapytać się jej ;/

    Ja opanowałem techniki azjatyckie i w ogóle nie mam wytrysku. Orgazm bez wytrysku. W ten sposób można mieć kilkanażcie orgazmów i stosunek trwa dowolnie długo. Obie strony są zadowolone z tego bo jakożć się podnosi. Nie tylko że jest dłużej ale również nie ma takiego efektu że się chce spać. Wytrysk powoduje że przez czakrę gwałtownie wydziela się i zostaje tracona duża ilożć energii psychicznej, co jest niekorzystne.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja opanowałem techniki azjatyckie i w ogóle nie mam wytrysku. Orgazm bez wytrysku.

    😯 Nie podzielisz się tą tajemnicą? 😉

    humanista
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @Olguż wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja opanowałem techniki azjatyckie i w ogóle nie mam wytrysku. Orgazm bez wytrysku.

    😯 Nie podzielisz się tą tajemnicą? 😉

    To jest podobne do stosunku przerywanego. Trzeba przerwać w odpowiednim miejscu polegając na swoim dożwiadczeniu. Czasem trzeba wtedy nawet całkiem wyciągnąć członka z pochwy na kilka minut. Technika bardzo trudna do opanowania. Samodzielnie jest to raczej niemożliwe. Trzeba skorzystać z pomocy. Seksuolog zapisuje leki które to umożliwiają opóźniając wytrysk. Najlepszy w tej chwili jest anafranil. Wystarczy go brać 10 mg co dwa, trzy dni.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Wolę się niczym nie szprycować i mieć krótszy stosunek.

    robert.outside
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    jak można kończyć w chusteczkę? lub na łóżko? nie wyobrażam sobie tego… zawsze na kobiecie, a ona niech decyduje gdzie.. piersi, brzuch, nogi, pożladni czy do końca w buzi…… 🙂

    Zero stresu, ma być fajnie a nie w momencie orgazmu myżlisz.. o boże.. gdzie mam trysnąć?? jeszcze przez przypadek trysniesz sobie w oko 😉

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    hehe… no tak trzeba uwazac gdzie sie strzela 😆

    agatita1982
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    To jest podobne do stosunku przerywanego. Trzeba przerwać w odpowiednim miejscu polegając na swoim dożwiadczeniu. Czasem trzeba wtedy nawet całkiem wyciągnąć członka z pochwy na kilka minut. Technika bardzo trudna do opanowania. Samodzielnie jest to raczej niemożliwe. Trzeba skorzystać z pomocy. Seksuolog zapisuje leki które to umożliwiają opóźniając wytrysk. Najlepszy w tej chwili jest anafranil. Wystarczy go brać 10 mg co dwa, trzy dni.

    Jest możliwym by opanować to samodzielnie, ale nie wiem jak, bo mężczyzną nie jestem.
    Mój facet tak umie- orgazm bez wytrysku i oboje zachwalamy 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie zakończyć stosunek…"

Przewiń na górę