Głodówka oczyszczająca

  • Autor
    Odp.
  • taste_it
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zaczynam od jutra, kto chce ze mną?

    Liczę na zrzucenie paru kg, ale przede wszystkim chcę oczyżcić organizm, a po głodówce zacząć normalnie, regularnie jeżć.
    Bardzo się boję, że nie dam rady, ale jednoczeżnie jestem zdeterminowana;)
    10 dni o wodzie mineralnej.

    Oooooch, oby się udało!!!!!

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    10 dni o wodzie mineralnej.

    Oooooch, oby się udało!!!!!

    Czyste szaleństwo 😯

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    10 dni to za duzo. bez szkod dla organizmu głodowka moze trwac najwyzej 3 dni.

    taste_it
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No włażnie tylko taka 10-dniowa daje jakież efekty.
    Ale czy ja dotrwam? 😛 Generalnie chyba marne szanse, ale naprawdę będę się starała.

    Nikt nie chce ze mną? 🙁

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    ale jakie efekty ma dać ta glodowka? Oczyszczenie organizmu? Nawet jednodniowa glodowka daje efekt oczyszczajacy sa na to nawet badania a trzy dni w zupelnosci wystarzczy, 10 dni to przesada nie osiagniesz wiekszych efektow a szkody beda wieksze.

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    macek10 ma racje, zresztą ja tez sie już sporo wypowiadałam w temacie głodówka:) oczyszczenie 1 dniowe ok, ale 10 dni i więcej to jest wprowadzeni organizmu w alarmujący stan i zaczyna oszczędzać i magazynować. Pamiętajcie wszystko z głową!

    taste_it
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No to jak widzę zdania są podzielone.
    Informacje na temat głodówki czerpałam ze strony glodowka.pl i tam napisano, ze 10 dni jest ok……
    No, ale naprawdę nie zakładajmy, ze tyle wytrwam:P
    Zobaczę co będzie się działo po dniach 3 😉

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    ja rozumiem. pytanie teraz czy ta strona glodowka.pl jest prowadzona przez jakichs profesjonalistów czy tylko hobbystów.Strone w internecie kazdy moze załozyc. Ja mowie jakie jest stanowisko medycyny.

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Hmm na prawdę nie polecam głodówki 10 dniowej to nie ma sensu i nikt kto się choć trochę zna na temacie nie poleca głodówek.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    oczywiscie ze tak jednodniowa jest ok czemu nie ale 10 dni? to juz glodzen ie sie ja polecam [usunięto_link] diete oczyszczajaca lepszy sposob i zdrowszy.

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Parę dni głodówki powoduję spadek ilożci węglowodanów w mózgu co powoduje, że człowiek czuje się jakby był pijany, czy też po zażyciu narkotyku, więc może przetrwać „nieżwiadomie” te 10 dni. Ale nie polecałabym nikomu tak sie katować to nie normalne. Zgadzam sie z przedmówcami, 1 dzień wystarczy.

    SylwiaSylwia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    10 dni? 😮 szalenstwo ! ja rozumiem tak 1 dzien ;]

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Glodowce mowie stanowczeni NIE! Kiedys probowalem i skonczylo sie na jeszcze wiekszej wadze. 😳
    Jesli chcecie oczyscic organizm, to zacznijscie jesc lekkostrawne produkty. Organizm moze je szybko wydalic i zajac sie oczyszczaniem organizmu z tych ciezszych resztek.

    Moglabym wam tez polecic beta cruente plus, ale czuje, ze za duzo ostatnio pisze o tych produktach. 😛 😳

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Zaczynam od jutra, kto chce ze mną?

    Liczę na zrzucenie paru kg, ale przede wszystkim chcę oczyżcić organizm, a po głodówce zacząć normalnie, regularnie jeżć.
    Bardzo się boję, że nie dam rady, ale jednoczeżnie jestem zdeterminowana;)
    10 dni o wodzie mineralnej.

    Oooooch, oby się udało!!!!!

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😯 😯 😯 😯 😯 o looooooooool

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Moja mama to stosowała w zeszłym roku i czuła się podczas bardzo źle. Nie miała wogóle siły na nic, poza tym cały czas była na granicy omdlenia. Zdecydowanie nie polecam, lepiej przemęczyć się miesiąc albo dwa na sałatkach greckich itp to też bardzo dużo daje.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Głodówka oczyszczająca"

Przewiń na górę