Gotowe na wszystko

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oglądacie ? Uwielbiam ten serial, ja mam jeszcze takie szczescie ze dzieki „n” moge ogadac juz 4 sezon tego serialu.Która aktorka jest według Was najładniejsza ?

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ja to nawet nie pamiętam kiedy ogladałam coż ostatnio w TV..albo jestem ciągle zabiegana i nie mam czasu, albo wybieram nowożci które przeglądam sobie na kompie…a czesciej jeszcze wole sie zaszyc pod kolderka i czytac,czytac,czytac 🙂 🙂

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    aaaaa
    a co do seriali to ogladalam tylko Prisony i Hirosy 🙂 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja ogladam,, gotowe na wszytsko” fajny jest i ciekawy:D
    najbardziej podoba mis ie oczywiscie Eva Longoria:D:))

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Uwielbiam ten serial 😀 Mam dwie ulubione bohaterki-Susan i Gabriellę 🙂 Z obiema się identyfikuje pod wieloma względami 😉

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    [/quote]ja ogladam,, gotowe na wszytsko” fajny jest i ciekawy:D
    najbardziej podoba mis ie oczywiscie Eva Longoria:DSmile)

    taki samo mam zdanie 🙂

    ja mam jeszcze takie szczescie ze dzieki „n” moge ogadac juz 4 sezon tego serialu

    Quote:
    a nie wstrzymali przypadkiem w stanach tego serialu??Prison.. wstrzymali do stycznia ,bo scenarzysci straj zrobili i slyszalam ze wstrzymali wlasnie gotowe na wszystko , piron break[czy jak to tam sie pisze 😉 ],chirurgow i CNI …

    ja niestety musze sie zadowolic tym co leci w normalnej kablowce 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    uwielbiam ten serial razem z moim Misiem 😀 😀 hehe tak tak.. faceci też to oglądają.. 😛 bynajmniej mój na pewno 😀 i w sumie to on mnie wciągnął w ten serial 😛

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    ja dopiero drugi sezon skonczyłam, oglądam na kompie, a ostatnio nie mam za bardzo czasu, więc nawet nie zaczęłam dalszych odcinków (może to i lepiej, bo strasznie mnie wciąga)

    mój chłopak twierdzi, że jestem jak susan (nieprawda), ale ja znowu za nią nie przepadam, bo mnie drażni strasznie. eva longoria jest piękna (; a najfajniejsza jest chyba pani mcCluskey (:

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja najbardziej lubię Lynette, bo ona zawsze potrafi wziąć sprawy w swoje ręce, podziwiam jej siłę i inteligencję, najsympatyczniejszą postacią jest Susan, zaż urodą mi imponuje Gabrielle, Bree i Edie jakoż nie trawię.. ogólnie jednak kobiety są znacznie bardziej interesujący w tym serialu niż faceci.. do żadnego nie pałam sympatią 🙂

    laka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja obejrzałam juz całą trzecia serię, czwartą też będę oglądała, ale muszę poczekac do żwiąt, bo od grudnia bedę miała tę telewizje ,,N”. Najładniejsza z Desperatek…hm według mnie Susan i Bree na równi. Gabi jest za chuda a Lynette i Edie są blondynkami a mi sie blondynki srednio podobaja;P

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    fajny filmik… jakbym miała typować na podstawie wyglądu, to Susan. wygląda po prostu fajnie, bezpretensjonalnie. Gabrielle jest też ładna, ale „w inną stronę”. jest efektowna, choć jak na mój gust trochę za bardzo… a pod względem charakteru? cóż… wszystkie panie mają nieźle „w czubie”, i pewnie dlatego tak lubię ten serial (btw. jedyny jaki oglądam)

    😀

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    a ja wlasnie ogladam chyba 5 odcinek 4 sezonu poprzednich nie ogladalam na bierzaco i bede musiala sobie zamowic wszystkie 3 sezony

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    a ja co srode ogladam w niemieckiej TV i bardzo lubie 😀 to sie tu nazywa „Desperate Housewives”

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Uwielbiam ten serial 😀
    Obejrzalam juz 1,2,3 i 10 odcinkow z 4 sezonu na komputerze 🙂 Nie moge sie doczekac kiedy dokreca kolejne…
    wiecie ze ma byc 7 sezonow? :D:D:D
    Polecam 9 odcinek z 4 sezonu, ryczalam na nim jak glupia 😛 byl to najdrozszy z nakreconych odcinkow 🙂
    Jak ktos jest ciekawy co bedzie dalej z jakims watkiem moge opowiedziec 😛

    a co do ulubionej bohaterki to uwielbiam je wszystkie 🙂 z kazdej mam po trochu 🙂

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ten serial jest zaje…fajny. Oglądam z wyprzedzeniem na niemieckiej TV.
    Uwielbiam je wszystkie. Każda jest jednorazowa na swój sposób.
    Polecam Wam również serial Chirurdzy i Nip Tuck.
    Można ryczeć z tekstów do bólu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gotowe na wszystko"

Przewiń na górę