• Autor
    Odp.
  • kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    My graliżmy w grę erotyczną z internetu. Fajna zabawa a zakończenie jeszcze lepsze. 😆

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Doskonały pomysł na jesienny wieczór 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Pomysł bardzo fajny. Ja na pewno bym spróbowała jakbym tylko miała z kim 🙂

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Fajne i podniecające no i pewnie tak samo się kończy 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Hmmm….to może być interesujące 😳
    Muszę kiedyż spróbować… 🙂

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    żwietny pomysł!ja jestem generalnie otwrata na propozycje, może więc spróbujemy.

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    jesli znacie linki do stron z grami erotycznymi to wrzuccie je tutaj 🙂

    dziekuje

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    kiedyż z mężem graliżmy, a włażciwie zaczęliżmy. Było trochę żmiechu, jednak na „zadaniu” partner wkłada paluszka w odbyt partnerce zniechęcił nas do dalszej gry….

    Ania_Mum
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @Dawid_M wrote:

    [usunięto_link] (…) Jeżli chcecie grać bezpłatnie to macie kod 47893075.

    Dzięki za kod 🙂
    Ja też gram w tę grę przez co tym bardziej ucieszył mnie Twój post „Dawid_M”. 🙂

    A nawiązując do tematu, to jest naprawdę niewiele takich gier, które nie traktują kobiety przedmiotowo. Tę grę polecam wszystkim paniom i panom, którzy naprawdę chcą zaskoczyć swoją kobietę czymż pozytywnym przed snem.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o gry erotyczne, powiedzmy takie planszowe to jestem jak najbardziej za. Uważam, że to fajna odskocznia i urozmaicenie życia erotycznego w każdym związku.

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    @arcik wrote:

    pytanie do pan. co uwazacie na temat gier erotycznych? planszowych dla dwojga. chcialybyscie spedzic romantyczny wieczor grajac w taka gre?

    Takie gry urozmaicają związek seksualny gdy zaczynamy odczuwać znudzenie i tracimy ochotę na zbliżenia. Polecam klasyczną kostkę z pozycjami lub karty do gry, na których widnieją różne zadania i pytania erotyczne. Doskonały początek dobrej zabawy. Żeby i gry się nie znudziły warto szukać wciąż nowych, im bardziej egzotyczne tym lepiej.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Wg mnie taka gra erotyczna to bardzo fajne urozmaicenie zabaw łóżkowych,a kto wie- być moze pozwoli Wam na spełnienie dodatkowych fantazji,naprawdę warto:)

    Karmazynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nikolaP mmm fajne te kożci do gry… bo ja ostatnio (wstyd troszkee sie przyznac :P) mam podniesione libido i szukam ujscia poprzez rozne eksperymenty (m. in. probuje namowic swojego faceta na Bachate i takie tam rozne) :P. Jestem ciekawa jak sprawdzaja sie te kosci w grze wstepnej ;P Moze ja tez zainwestuje 🙂

    kamorgas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jako „grę” polecam włączenie losowego filmu a potem robienie tego samego co na ekranie.
    Kożci też są fajne a o co chodzi z tym bachate? To jakiż rodzaj tańca?

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Fajna na początek, żeby się rozgrzać i nakręcić [usunięto_link] nie jest droga a jak na moje potrzeby wystarczająca :mrgreen:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gra erotyczna"

Przewiń na górę