gry komputerowe

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    W zasadzie gry komputerowe są męską domeną, to czężciej mężczyźni przenoszą się w żwiat wirtualny, ale teraz coraz więcej kobiet zaczyna swoją przygodę z takim hobby. Czy wy też gracie w gry komputerowe?? Jeżli tak to w jakie ja najczężciej gram w sims. Chyba nigdy mi się nie znudzi;)

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    W zasadzie gry komputerowe są męską domeną, to czężciej mężczyźni przenoszą się w żwiat wirtualny(…) Jeżli tak to w jakie ja najczężciej gram w sims. Chyba nigdy mi się nie znudzi;)

    Faceci raczej w Simsy nie grają 🙄

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    grywam i lubie tak rozrywke odkad dostalam pierwszego PC.

    glownie gustuje w strategiach, np.: civilization, settlers czy sim city

    a poza tym dobrym crpg tez nie pogardze, jak np. : baldurs gate czy fallout

    i czasem z sentymentu wroce do poczatkow tomb raidera 😉

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja od dziecka przemierzam temat gier komputerowych z lekkimi przerwami po drodze 😛 Obecnie nazbyt szybko przeszłam jedną z gier 🙂 więc gram w troszkę starsze rzeczy – Tropico 3. Gry crpg nie są mi obce :), ale lubię również strategie. Nie przepadam natomiast za typowo babskimi grami, typu ubieramy modelkę…

    balwan
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie przepadam natomiast za typowo babskimi grami, typu ubieramy modelkę…

    Pewnie, męskie gry typu rozbieramy modelkę są o wiele fajniejsze 😉

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Jak dla kogo 😛

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Niedługo gierki mają p****żć drobną rewolucję 🙂 Chociaż póki co przymierzają się do produkcji monitorów przystosowanych do tych gier, ale zastanawia mnie jakby na takim telewizorze 50 cali wyglądała taka gierka 🙂

    [usunięto_link]

    Gman
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Tez uwielbiam gry online, chociaż musze przyznać , że coraz czężciej nie są one bezpieczną formą rozrywki. Przykład? GameThief, którego głównym zadaniem jest kradzież kont do gier online. Szkodniki tego typu bywają często instalowane na komputerach przez samych użytkowników – jak wynika z badań firmy G Data ponad 65% spożród udostępnionych w sieci dodatków do gier jest zainfekowanych złożliwym oprogramowaniem.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    a mnie ostatnio wciągnęła internetowa koszykówka:
    [usunięto_link]

    nastka21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A ja teraz gram w [usunięto_link] 🙂 Wciągające 🙂

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja tam uważam, że travian to gorsza wersja plemion 😉 Tym bardziej, że ci drudzy byli pierwsi na rynku (wówczas jeszcze mieli gre tylko na serwerach niemieckich i nie zadbali o prawa autorskie, życie).

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Ja podglądałam męża jak grał w GTA i powiem, że nawet mi się spodobało.
    Ale i tak odkąd weszły The Sims 3 to włażnie w nie gram. A raczej buduję domy, ustawiam mebelki i tworzę Simsów 😀 Ale przynajmniej mam z tego ogromną radochę 😀

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    To tak jak i ja 😉 Też mi to nadal radochę przynosi 😉
    A co do technologii 3D – słyszałam, że ma zagożcić w telewizorach, ale o grach nie pomyżlałam 😀 Ale to będzie bajer 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Pierwsze telewizory 3D powinny pojawić się za 1-2 miesiące. LG wchodzi z serią „infinia”, zapowiada się ciekawie 🙂 A co do gier to Nvidia już oferuje sprzęcik do grania w trybie 3D

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Pierwsze telewizory 3D powinny pojawić się za 1-2 miesiące. LG wchodzi z serią „infinia”, zapowiada się ciekawie 🙂 A co do gier to Nvidia już oferuje sprzęcik do grania w trybie 3D

    nie zapominaj o tv Sony, które też już niebawem pojawią się na rynku

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gry komputerowe"

Przewiń na górę