Gry towarzyskie

  • Autor
    Odp.
  • shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Któregos dnia ze znajomymi zaczelismy przypominać sobie takowe gry. Zaczelismy grac w skojarzenia, trudne pytania i gre wymyslona przez moja bujna wyobraźnie wyimaginowane kółko i krzyzyk. Moze znacie jeszcze jakies ciekawe zabawy?:) ❓

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Tak-kamień,papier,nożyczki-przegrani żciągaja po kolei rozne czeżci garderoby.Dobra gra,dla max 4 osób 😉

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja gram sporo w planszówki i karcianki…ale Tobie chyba nie o to chodziło 😛 A tak z niektórych(bardzo niewielu:P) imprez to pamiętam prawda czy wyzwanie…

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    o tym zapomniałam:) Dzieki..moze ktos jeszcze cos pamieta?:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    33 jeszcze pamietam, jeżli ktoż nie wie o co chodzi to wyznacza się jakies zadanie i grając w kilka osób odlicza się po 1,2 lub 3, gra się do 33 i osoba która powie ostatnia 33 musi wykonać to zadanie. Szczerze nigdy tego lubiłam 😉

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Nigdy w to nie grałam, zobaczymy na nastepnej posiadówie postaram sie zachecic do tej gry;) Przypomniała mi sie jeszcze zabawa w kalambury..przy tym tez nie maly ubaw

    Antenka18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Z gier które już zostały wymienione to pamiętam jeszcze butelkę, wszelkie gry karciane, które kończą się rozbieraniem a tak poza tym nic. Ale jeżli ma się bujną wyobraźnie to zawsze można coż sobie wymyżlić.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gry towarzyskie"

Przewiń na górę