• Autor
    Odp.
  • arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Hej dziewczyny. Nie wie czy w dobrym dziale umieszczam ten temat. Chodzi o to,ze dzis bylam u ginekologoa bo odczuwalam straszne pieczenie po stosunku i okazalo sie ze mam grzybice. Dal mi leki rowniez dla chlopaka i w tym jest problem. Chlopak nie chce nawet slyszec o tym ze ma stosowac masc. I to mnie doluje, bo jak ja sie wylecze a on nie? Czy to mozliwe ze on sie nie zarazil wcale, twierdzi ze nic mu nie jest. Prosze o rade.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Skoro wciąż uprawiacie seks to bez znaczenia jeżli jedno się bedzie leczyć a drugie nie, efektu nie będzie, musisz go przekonać.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ale dziecinnie się zachowuje.. a może to on Ciebie zaraził a nie Ty jego? Ty się wyleczysz a on Cię znów zarazi? co za dziecko.. powiedz ze ma to zrobic dla WASZEGO wspólnego dobra!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to powiedz mu, ze nie bedziesz uprawiac z nim seksu: proste.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    No aż się komentować nie chce. Ale Parvati dobrze mówi, to na pewno na niego zadziała.

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    to powiedz mu, ze nie bedziesz uprawiac z nim seksu: proste.

    dokladnie tak!

    chyba bym takiego dzieciaka wykopala profilaktycznie za drzwi, aby sobie kilka spraw przemyslal. nie wyobrazam sobie, zeby moj facet mial w glebokim powazaniu moje/nasze zdrowie.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    ja tez miałam taki problem ale mój chłopak nie zachorował
    mu nic nie było a ja sie wyleczylam

    od czego dostałaż tej grzybicy?

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]żna wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    to powiedz mu, ze nie bedziesz uprawiac z nim seksu: proste.

    dokladnie tak!

    chyba bym takiego dzieciaka wykopala profilaktycznie za drzwi, aby sobie kilka spraw przemyslal. nie wyobrazam sobie, zeby moj facet mial w glebokim powazaniu moje/nasze zdrowie.

    dokladnie sie pod tym podpisuje. a z tego co mi wiadomo u mezczyzn niekoniecznie musza od razu wystepowac objawy jakichs infekcji.
    jesli on sie nie bedzie stosowal leków to bedzie takie bledne kolo…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja bym mu powiedziała to nici z seksu 🙂

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja tez miałam taki problem ale mój chłopak nie zachorował
    mu nic nie było a ja sie wyleczylam

    od czego dostałaż tej grzybicy?

    Oby u mnie bylo tak samo,bo on jest strasznie uparty i twierdzi,ze mu nic nie jest i nic nie bedzie bral. Ja prawdopodobnie dostalam od brania antybiotykow bo w bardzo krotkim czasie bralam az 2 razy;/ Nawet pisze w ulotce,ze mozna dostac. Ogolnie duzo czynnikow moze spowodowac ja.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    no tak ja dostałam od używania tamponów

    a jeżeli w ulotce pisze o grzybicy to zapewne od tego
    co do faceta może sie wstydzi smarować mażcią
    może go to krepuje

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Aj mi się wydaje że ludzie jak są tak blisko ze sobą to nie powinni się niczego krępować..
    Co do chłopaka to oczywiżcie jest możliwe, żeby jemu nic nie było, bo jeżli brałaż antybiotyki to zapewne stosowaliżcie prezerwatywy..
    Ale wg mnie powinien zastosować się do zaleceń lekarza – staraj się go przekonać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grzybica"

Przewiń na górę