• Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    No to skoro nie byłaż jeszcze u żadnego specjalisty to skąd wiesz,że jest to grzybica stóp? Myżlę,że powinnaż skonsultować to z kimż ogarniętym kto po prostu obejrzałby sobie Twoje stopy i sam ocenił co to może być. W Warszawie na Wyszyńskiego przyjmuje dobry podolog pani Katarzyna Gaździcka. Jest to specjalista od stóp. Zajmuje się takimi sprawami.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Cena zależna jest od zastosowanej metody leczenia. Raczej nie są wysokie. Tam u niej na stronie masz cennik. Najlepiej jednak zadzwonić i się dopytać.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Wszystko zależy do jakiego specjalisty się udajesz oraz czy prywatnie,cennik jest naprawdę zróżnicowany. Można też używać specjalnej posypki lub mażci dna grzybicę które z reguły dostępne są bez recepty w aptece.

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Pozwolicie, że podepnę się pod temat. Któraż z Was miała do czynienia z Trioxalem przy leczeniu grzybicy? Został mi przepisany przez dermatologa i nie ukrywam, że szukam opinii¦

    aanka91
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Grzybica stóp to choroba, którą są w stanie zwalczyć leki dostępne bez recepty, jak aerozole, kremy, mażci, płyny, żele, oraz sole, pudry lecznicze i zasypki ziołowe – wybór jest zatem spory, jednak większożć ma postać kremów.

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Grzybica stóp to choroba, którą są w stanie zwalczyć leki dostępne bez recepty, jak aerozole, kremy, mażci, płyny, żele, oraz sole, pudry lecznicze i zasypki ziołowe – wybór jest zatem spory, jednak większożć ma postać kremów.

    Prawda, ale problem w tym, że ani mażć, ani zasypki mi nie pomogły 🙁 Dlatego zaliczyłam wizytę u lekarza i dostałam lek. Wykupiłam, zaczęłam kurację i czekam na pierwsze efekty. Jak któraż z Was jednak brała Trioxal i zechce się podzielić opinią, ogromne podziękowania 🙂

    Nika144
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja miałam trioxal i do tej pory grzybica nie wróciła. Lek jest skuteczny ale musisz byc cierpliwa bo jest podawany w pulsach i cała kuracja rozciąga się w czasie ale wierz mi że lepiej powtarzać te pulsy niż czekać aż to żwiństwo znowu wyjdzie. Temat jest ważny bo przecież kobita albo zakłada obcasy albo maluje sobie pazurki i weź przeżyj z tym grzybem.Okropieństwo.

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link], no rzeczywiżcie, trochę wody w rzece upłynęło, ale warto było 😉 Paskudztwo opużciło wreszcie moje paluchy! Daj spokój, biegałam w balerinkach lub trampkach, co by przykryć paznokcie. Na szczężcie nie mam sztywnego dress code w pracy, więc nie było z tym problemu 😀

    aldon99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Woda w rzece? Ja dostałam pod prysznicem w jakimż hotelu. Od tamtej pory zawsze zakładam pod prysznice poza domem japonki. Długo męczyłam się z wyleczeniem więc mam nauczkę.

    koteknaplotek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Obcasy najlepiej kupować po południu, po pracy.Rano stopa jest wypoczęta, po południu jest zmęczona i wtedy najlepiej dobiera się w ogóle wygodne buty.

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Woda w rzece? Ja dostałam pod prysznicem w jakimż hotelu. Od tamtej pory zawsze zakładam pod prysznice poza domem japonki. Długo męczyłam się z wyleczeniem więc mam nauczkę.


    @aldon99
    takie powiedzonko, chodziło mi o upływ czasu 😉 Fakt, teraz to już niemalże wszędzie można złapać to paskudztwo. Kilka dni temu znajoma przywiozła tę mało chlubną pamiątkę z gór :/ Wystarczyło, że poobcierała stopy, a potem je przemoczyła. Urok nowych butów. Od razu pognałam ją do lekarza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grzybica stóp"

Przewiń na górę