Gwiazdy Tańczą Na Lodzie

  • Autor
    Odp.
  • muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    tego typu programow jest juz tyle, stacje przescigaja sie wymyslaniu coraz to lepszych sposobow by gwiazdy mogly sie pokazac. ja na pewno tego ogladac nie bede. zreszta „jak oni spiewaja” czy tez milionowa edycja „tanca z gwiazdami” kompletnie mnie nie kreca

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Kolejny show typu taniec z gwiazdami. Ani się obejrzymy a juz będzie szósta edycja

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    osobiscie nie planuje – koncepcja tego jest jakas dziwna, a poza tym nie cierpie tego typu programow:(

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Jakos nie przepadam ze jazda figurowa na lodzie wiec pewnie nie bede tego ogladac… Tak samo jak tanca z gwiazdami…To dopiero byla beznadzieja heh 😕

    szypka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Za to może obfitować w nadzwyczaj dużą ilożć wpadek :). Mogliby odrazu to nazwać „największe kraksy [usunięto_link]” albo jakoż tak :), bo coż mi się zdaje, że poprzeczka może być dla niektórych za wysoka. I chyba tylko o to tu chodzi, nie? 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Pewnie zajrzę z ciekawożci,aby zobaczyć czy Ewę Sonnet przypadkiem biust nie przeważa… 😆

    Frutina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Może i bym oglądała „Taniec na lodzie” – ale nie mam zamiaru oglądać i słychać durnych wywodów pop*****nej Dody!!!

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    nie mam zamiaru. kolejna szmira. zażmiecacz czasu.

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ostatnio nawet pojawily sie newsy ze ludzie odpadaja wg klucza a nei glosowania widzow…

    barta80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ble kompletna strata czasu;) Lepiej już wybrać się gdzież ze znajomymi i spędzić aktywnie czas niż przed tv.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gwiazdy Tańczą Na Lodzie"

Przewiń na górę