• Autor
    Odp.
  • dreamgirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jaki makijaż robicie sobie na halloween ? W ogóle nie mam na to pomysłu, a chce zszokować znajomych swoi wyglądem, mam rude włosy i jasną karnację

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Heh,ja na wizytę na cmentarzu raczej nie będę robić szokującego make up’u 😉 rozumiem,że wybierasz się na jakaż impreze?

    PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    a może przypadkiem nie jest to domówka ze szkołą uwodzenia? bo moi znajomi mówili mi, że dostali w klubie wizytówkę grawstepna.pl, która włażnie zachęca do organizowania przez ludzi domówek, na które oni wpadną z ekipą szkoły uwodzenia i barmanem, który będzie robił drinki. Wg mnie całkiem za darmo być nie może na pewno, ale jak to będzie przystępna cena to nie wiem czy nie zorganizować w ten sposób Andrzejek mojemu bratu, zawsze byłoby ciekawiej:D, przynajmniej dla towarzystwa po 30-tce.

    dreamgirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wybieram się gdzież na imprezę do klubu 🙂 i tak kombinuję, nie wiem sama jaki makijaż zrobić, musi być taki wooow 😀

    karolina_k
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Zrób demoniczny makijaż. Napisz tylko czy jesteż odważna i gotowa na wizerunek narzeczonej Frankensteina czy wampirzycy 🙂

    Dzisiaj możesz poszaleć z makijażem. Ja proponuję ci wizerunek diablicy z piekła rodem. Przydadzą ci się czarne cienie w formie musu – uzyskasz efekt „smoły” do tego krwista czerwień na ustach. Mroczna ale zarazem seksowna konwencja. śliczne rude włoski dopełnią całożci…

    Wszystkiego strasznego 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    No to proponuję blada twarz,czarne cienie i smoky eyes.Usta tez moga byc czarne dla wzmocnienia efektu 🙂

    karolina_k
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Czarne usta to dobry pomysł dla odważnych 🙂 do tego pomarańczowe lub ceglaste cienie na powiekę, czarna kreska i czarna mascara. Do rudych włosów bomba… A może macie pomysł na ciekawy makijaż dla blondynki???

    dreamgirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mam rude włosy i zrobiłam sobie a’la smoky eyes i jasny podkład i tak mam jasną cerę więc robi efekt, do tego czerwone usta, niestety nie mam czarnej szminki :/ ale wygląda to całkiem nieźle

    karolina_k
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Je też umalowałam usta na czerwono 🙂

    luks
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Najlepiej to weź dynie zrób w niej dziurę i załóż na glowe. 😛 efekt szokujący

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Halloween"

Przewiń na górę