hej, trzydziestek, baba mnie rzuciła :(

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ¦i to z dzieciakami¦ a ja je i tak kocham, nie wim, kiedy do mnie przyjdą¦ dosłownie to usłyszałem na jednym tchu przed 15 minutami na Statoil z przyległym McDonaldsem¦
    gdzie musiałem się zaopatrzyć w dwa piwka na dobry sen 😉 wiecie w 60% to my faceci chyba jesteżmy winni, ale w pozostałych 40% na pewno babunie 😀 ten siedział zdesperowany i już niemal rozpaczliwie uchlany¦ nie miałem sumienia mojego Kurczaka-Burgera wchłonąć poza jego stolikiem¦

    wysłuchałem, klepałem po barku, nawpieprzałem mu “ podnosząc mu nadzieję¦

    hej, wiecie, ja akurat oczekuję na kochaną i kochającą kobietę, ale co zrobić z tymi, którzy się zawiedli i przez których się zawiedziono!? oto jest pytanie! co robić dalej? Wiem, że wielu chla, dopóki starczy, albo szukają w żmietnikach “ oni i one tyż 🙄

    młodaski może tego jeszcze nie czują i se nie wyobrażają, że z nimi też tak może być, ale starsi nie są aż tak pewni siebie! Wypowiedzcie się, nie umiem tego jakoż zgrabnie ująć w nowoczesnego posta, ale wiecie w czym problem, nie!?

    po prostu “ jak uciec samotnożci, rozgoryczeniu, rezygnacji, depresji, nałogom¦ itd.itp.
    gdy nie wyjdzie, a się okazuje, że już dożć późno¦ mniej więcej od 30 do 55¦ czy nie ma nadziei dla tych, co popełnili błędy, spieprzyli swoje związki, okazali się egoistami na pewnym odcinku życia¦? liczę na jakąż ˜ulgową taryfę dla nich od Was¦ hehe, dodam, że ci na pewno nie piszą na żadnych forach! obecnie ja jestem ich wyrazicielem! 😈

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Temat oczywiżcie jak zwykle: zupełnie niepotrzebny. I znowu utrzymany w takiej formie… 😆 ta pierwsza czężć o tym, jak to klepiesz jakiegoż obcego faceta, próbując go pocieszać, bo podczas jedzenia hamburgera poczułeż potrzebę wtrącania się w życie innych i przysiadania się do stolika kolesia, którego włażnie rzuciła kobieta… oddałeż mu pewnie jeszcze pół swojego hamburgera? 😈 To naprawdę wzruszające! 😆
    [usunięto_link] wrote:

    czy nie ma nadziei dla tych, co popełnili błędy, spieprzyli swoje związki, okazali się egoistami na pewnym odcinku życia¦?

    Nadzieja oczywiżcie jest, można uczyć się na własnych błędach albo po prostu znaleźć kogoż włażciwego.
    Codziennie ktoż rozstaje się ze swoim partnerem, gdyby nie było już żadnej nadziei dla tych, którzy się z kimż rozstali i wszyscy nieszczężnicy popełnialiby samobójstwo, to mało by nas zostało. 😉

    liczę na jakąż ˜ulgową taryfę dla nich od Was¦ hehe, dodam, że ci na pewno nie piszą na żadnych forach! obecnie ja jestem ich wyrazicielem! 😈

    😆 Każdy z nas może być osobą, która po długoletnim związku, rozstaje się z partnerem, więc oczywiżcie, że tacy ludzie piszą na forach. Nie sądzę również, żeby potrzebowali Twojej pomocy, bo niby jakiej? Zwiążesz się ze wszystkimi kobietami po trzydziestce na przykład, które cierpią z powodu rozstania i samotnożci? 😉
    Przestań bawić się w dobrego wujka i przestań udawać, że przejmujesz się problemami absolutnie wszystkich ludzi na żwiecie. 😀 Tymczasem- próbujesz się pocieszać cudzym nieszczężciem, a to wyjątkowo niesmaczne.

    Jednym słowem: znowu stek bzdur.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    a skad Ty wiesz że sie przejmuje czy nie przejmuje. MOże On chce być takim dorbym wujkiem , może On po prostu taki jest a Ty się bulwersujesz o nic.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mam 26 lat, wiec do trzydziestki dosc blisko.
    gdyby zostawil mnie facet…to by mnie zostawil 😆

    nie zaczlabym ani pic ani grzebac w smietniku. niby dlaczego?

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    @mrówka wrote:

    a skad Ty wiesz że sie przejmuje czy nie przejmuje. MOże On chce być takim dorbym wujkiem , może On po prostu taki jest a Ty się bulwersujesz o nic.

    masz racje, wsrod nas sa dobrzy ludzie, niewszyscy to podle swinie. Jednak jak ktos jest dobry to jest podejrzany:

    @Olguż wrote:

    Przestań bawić się w dobrego wujka i przestań udawać, że przejmujesz się problemami absolutnie wszystkich ludzi na żwiecie. 😀 Tymczasem- próbujesz się pocieszać cudzym nieszczężciem, a to wyjątkowo niesmaczne.

    Sa jeszcze ludzie ktorzy zyja w mysl zasady kochaj blizniego swego jak siebie samego i nie musi to byc kierowaniem sie tego co bog powiedzial w ktorego niemusimy wierzyc tylko my sami ludzie powinnysmy byc nimi, ale moze jestesmy tylko istotami w prawie dzungli i zyjemy kosztem innych zamiast dla innych. Moze prawo dzungli jest swietym prawem nautry ale to by byl odrebny temat. (Moze natura jest kobietą a prawo boskie meczyzną)

    Olguż, diabelskie oczko:) czyzbys byla szatanem i aniolem w jednym, Zawsze będę żwięta,zawsze przeklęta.Zdradliwa i wierna.Kochajca i wredna!Zakecona i tajemnicza.Dobra i zla!Oto jestem Ja! 🙂

    hard-man ja ci nienapisze ze to:@Olguż wrote:

    Jednym słowem: znowu stek bzdur.

    co napisales tylko bardzo powazne tematy zycia pisane na wysokim poziomie intelektualnym – mozesz sie do nas nieco zniżyć 🙂 ktore sa niewygodne dla dla plci kobiecej, widocznie cos maja na sumieniu i robia smieci z tego co napisales same niereprezenytujac wartosci polowy zlamanego grosza:) Niestety piszemy sami do siebie, eh niechce sie dalej pisac bo to rzucanie słów na wiatr kobieta zaleje wodą i przepadnie:)

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Hard man na tym forum zajmuję się jedynie „rzekomo” czyimiż problemami. Opcje są takie: jeżli ma się ok 30 lat nie możliwożcią jest nie mieć jakichż tam swoich problemów i zmartwień, a co za tym idzie – w d**** się ma gdybanie. W związku z tym, hard man jest albo młodym gówniarzem, który na prwadę nie ma problemów, albo po prostu problem krótkiego członka i rzucenie przez kobietę dotyczy włażnie jego.
    Nie wyobrażam sobie zakładac tylu tematów, które w ogóle mnie nie dotyczą!

    A jeżli chodzi o temat, to oczywiste jest, że nie można się załamywać, tylko wziąć w garżć i żyć dalej. Tak zwyczajnie.

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    widza wszyscy…? chce jeszcze ktos kobiety szanowac i z nimi rozmawiac albo sie dogadywac z nimi w czyms?:) wszelkie wartosci i zdrowe umysly u naszej chcialoby sie powiedziec bliskiej plci zaniknely, pozostaje nieprzepuszczac w drzwiach to malo powiedziane:) byc niemilym, miec za przedmiot bez jakis przjawów poprawnego funkcjonowania jakiejs sfery umyslu, istne bagno z ktorym dyskutujemy:) Wydawalo by sie pieknie, wyrzucamy z naszych domów i samochodów ktore skonstruowalismy te bezwartosciowe istoty i zyjemy szczesliwi sami ze sobą:)

    niestety bolesna prawda: te istoty maja duze prawa, mieszkaja w naszych domach, czesto to one nas z nich wyrzucaja albo przejumja nasz majatek, pracujemy aby zarobic kase aby miec sex albo staramy sie zeby zdobyc kobiete aby miec sex, no chyba ze kochamy bezwartosciową istote, tego filozofa, madrego i porzadnego czlowieka:) przybieramy maske i usmiechamy sie bo usmiech jest wazny no i jestesmy szczesliwi:). Teraz pytanie czy kobietom cos jeszcze wiecej potrzeba ; )

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    mam 26 lat, wiec do trzydziestki dosc blisko.
    gdyby zostawil mnie facet…to by mnie zostawil 😆

    nie zaczlabym ani pic ani grzebac w smietniku. niby dlaczego?

    zaimponowałaż mi, Parvati tą odpowiedzią – jest naprawdę SUPER :ok:

    ale pieprzę w tej chwili wszelkie dialogi – wolno mi, nie?, wolnemu plemnikowi 😆
    i życzę Ci – skoro w międzyczasie doszłaż do 26 😉

    szatańskiej szczężliwożcIII – – były urodzinYYY? no to dla Cię malinYYY!

    nigdy nie postulowałbym dla Ciebie bana – forumowiczko Kochana 🙄

    PS. Wiesz, popierdolić też mogę 😛

    [usunięto_link]

    PS. no, skuż się na jakąż tabliczkę 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mam 26 lat, wiec do trzydziestki dosc blisko.
    gdyby zostawil mnie facet…to by mnie zostawil 😆

    nie zaczlabym ani pic ani grzebac w smietniku. niby dlaczego?

    zaimponowałaż mi, Parvati tą odpowiedzią – jest naprawdę SUPER :ok:

    ale pieprzę w tej chwili wszelkie dialogi – wolno mi, nie?, wolnemu plemnikowi 😆
    i życzę Ci – skoro w międzyczasie doszłaż do 26 😉

    szatańskiej szczężliwożcIII – – były urodzinYYY? no to dla Cię malinYYY!

    nigdy nie postulowałbym dla Ciebie bana – forumowiczko Kochana 🙄

    PS. Wiesz, popierdolić też mogę 😛

    [usunięto_link]

    PS. no, skuż się na jakąż tabliczkę 😆

    ja tam uwazam, ze dobrze by bylo, gdybys dostal bana.
    zalewasz forum taka glupia sieczka, ze nie moge tego zniesc.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Hard, może zacząłbyż pisać normalnym językiem, a nie takim przesłodzonym i niezrozumiałym? Bo piszesz jakbyż był naćpany…

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    @zasadniczy wrote:

    Hard, może zacząłbyż pisać normalnym językiem, a nie takim przesłodzonym i niezrozumiałym? Bo piszesz jakbyż był naćpany…

    zasadniczy: Z UST MI TO WYJĄŁEś!!!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Chociaż raz mi ktoż coż miłego napisał 😆

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Olguż, czy Twoim zadaniem na tym forum jest jedynie przypierniczać innym? Jeszcze nie czytałem od Ciebie czegoż, co by było czymż pozytywnym 🙄 Wow, masz jakież problemy? Chętnie pomogę 😀

    A tak poważniejąc, moja Miła, co do tematu, to ja tego faceta, nota bene starszego o blisko 15 lat wcale nie prowokowałem! Hej! Było odwrotnie¦ Po odesłaniu mej miłej Kobiety absolutnie mi się nie chciało preparować jakichż potraw z mej lodówy, więc chętnie skorzystałem z MD. Głównie chodziło mi o dwa piwka, ale zajadał mi głodzik i wpadłem na Kurczaka-Burgera (oponuję, moja fajna Rozmówczyni “ nie hamburgera 😉 ! a widzisz, nie czytasz dokładnieee 😀 ale to nic, i tak fantastycznie żwietnie mi się z Tobą gada¦ nie znoszę podejrzeń, że mogę jeżć szczuryy¦ hehe¦

    facet był po paru piwach, strasznie zdołowany, więc go musiałem pokrzepić, taki męski kwadransik, wiesz, a może nie wiesz!? Ty byż zostawiła przyjaciółę w kanale!? Do tego to dożć dobry znajomy, bo mi cudnie poukładał kiedyż na początku¦ płytki w łazience i nie ma obaw, że trzeba mu oderwać jakiegoż kęsa “ zarabia na razie sporo “ także dzięki mnie “ bo mu czasem podaję klientów na komórę, bo mam sporo kontaktów z ludźmi, wiesz, ja mu, a on mi, hehe¦ On zrobił mi za symboliczną złotówę “ dosłownie “ chyba wiesz, co to znaczy! odtąd chichramy się do siebie przezwiskami “ trzydziestek¦ on do mnie, a ja doń “ czterdziestek 😆

    jednak zupełnie poważnie to w temacie chciałem wydobyć:
    1. problem frustracji po odejżciu partnera /ki, niezależnie od tego czy się jest, czy nie jest winnym, jak zapanować nad dołem? samemuuu¦ problem uwierzenia w siebie¦
    2. co mogą zrobić przyjaciele, dobrzy znajomi, ludzie dobrej woli, gdy zauważą ˜toczenie się na dno kogoż całkiem fajnego!?… z tzw. powodów życiowych¦? nie chce mi się dalej tu pierniczyć¦
    3. profilaktyka “ nigdy nie bądźmy za pewni, moi drodzy¦ totalna kicha życiowa czai się za każdym węgłem! Nikt nie może powiedzieć, że go coż takiego nie spotka¦ że go nie spotka zawód¦ No i wiecie, dopóki nie sprawdzimy, sami nie wiemy, jaką mamy tak naprawdę wrażliwożć na stresy¦

    Ja uważam, że pierwszym żrodkiem na wszelkie zło w związku ludzi “ zwłaszcza miłożci “ jest autentyczna rozmowa, nawet spory, a jak się nie da inaczej “ to nawet kłótnie “ byle nie milczeć złowrogo i nie taić uczuć, bo to się zemżci okropnie za parę miesięcy, lat, a nie daj Boże w żrednim wieku! Czeżć wszystkim i życzę udanej wymiany zdań 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A ja tam lubię czytać posty hardmana-pomijając kwestię ich tematów bo te faktycznie czasami sa trochę produkowane na siłę-„byleby coż noweo wyprodukować” ale lubię styl Jego wypowiedzi. Jest taki wzniosły,patetyczny,literacki… Może to dlatego,że jestem stuprocentową humanistką-zawsze bliższe mi nyły piękne teksty niż rzędy cyferek czy układy współrzędnych.

    Swoją drogę przeraża mnie trochę fakt,że dziż wolimy czytać półanalfabetyczne wypociny z błędami ortograficznymi,nie składne,nie zrozumiałe,pisane skrótowcami,z emotikonkami mającymi zastąpić całe zdanie i mającymi wyrażać nawet te co głębsze emocje niż przeczytać texy będący w suie majstersztykiem językowym…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja natomiast uważam, że u Harda czasem tematyka jest słuszna i jego posty potrafią pokrzepić, natomiast jego język jest często nieskładny i pełen wszelakich błędów i kojarzy mi się z grafomańskim pisaniem narkomana na haju 🙄
    Hard, niestety, ale to co piszesz jest często niezrozumiałe i mam wrażenie, jakby pisała to osoba, która polskiego dopiero się uczy, a jej naturalnym językiem jest w miarę zbliżony język słowiański, albo ewentualnie ktoż, kto posługuje się jakaż nieznaną mi gwarą regionalną 😆
    Naprawdę mam takie wrażenie 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " hej, trzydziestek, baba mnie rzuciła :("

Przewiń na górę