• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wzniosle i patetyczne nie znaczy ze sa dobre
    juz w latach 20tych Celine wprowadzil do literatury jezyk codzienny, wulgaryzmy itp. a byl jednym z najlepszych pisarzy ever.
    jezyk ewoluuje i jak ktos stylizuje go na XIX wiek to bynajmniej nie jest to wartosciowe 😉

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Lady Kala podziwiam za odwagę pochwalenia kogoż, kto na forum dostaje zwykle same zje*ki 😉

    Jeżli chodzi o mój stosunek do Hard-mana( ten nick….:/), to jego majstersztyk pozostawia wiele do życzenia. Nieco poetycki styl pisania, wywołuje u Ciebie złudne wrażenie po prostu.

    I włażnie to mnie najbardziej wkurza. Jego styl jest tak nie poważny, tak MAŁO MĘSKI, ze drażni mnie jeszcze bardziej niż idiotyczne tematy, które zakłada i na których temat ja już pare zdań na tym forum napisałam, więc powtarzać się nie będę.
    Nie wiem skąd mu się to wzięło. Hard man może Ty odpowiesz?

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Myżlę, że ta poważna kwestia wymaga konsultacji polonisty!

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    „Wiesz, dlaczego dzwon głożny? Bo wewnątrz jest próżny.”

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dziewczyny dajcie juz Mu spokoj, jest jaki jest i pisze jak pisze a WY co chwila musicie Mu dogryzać. Zachowajcie to do Siebie a nie obrazajcie innych

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Trochę luzu 🙂
    Tworzycie elaboraty na temat jego stylu, a facet ma to głęboko gdzież i pewnie ma niezły ubaw czytając wasze wypociny 🙂

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy Zauroczona zrozumiałaż kogo miałam na myżli w poprzednim pożcie.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    okej
    daje na luz, bo to nie jest trendy byc tak spietym
    sorry

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Zwyczajna, nie poezja, ale filozofia, wiesz, to spora różnica! “ z tym, że rozcieńczona dla foralnych potrzeb 😉 przecież tu nie będę was zadręczał wywodami Kanta, Kartezjusza, Thomasa von Aquin, czy nawet Tatarkiewicza albo Ingardena, a tym bardziej Arystotelesa bądź Platona ¦ Ale wiesz, filozofa, nawet tak głupawego, jak ja, orgiastycznie pociąga, by coż ˜nawalić poetycznie, dziwne, no nie? “ stąd mój temat o ˜erotykach, hehe, wybacz 😆 Nota bene “ to osobliwe, że filozofia i poezja mają tYYYle z sobą wspólnegOOO 😉

    Ale swoją drogą, bardzo mi imponuje i podnosi moje EGO, że zechciałaż tu w ogóle coż ˜skrobnąć¦ danke schoen, bo w angolu jestem trochę słabszy¦:( cieszy mnie Twoja zadziornożć “ to taki hard-mański nawyk 😀

    Wiesz, a tak naprawdę, to Cię zostawiłem na ˜trochę później “ wiedziałem na mur beton, że tu popiszesz o wiele więcej cierpkich, gorzkich i dobijających tekstów “ dzięki, że się nie zawiodłem! Cudownie mi się Ciebie czytaaa “ wspaniała lektura! Myżlisz naprawdę, że jestem tym, jakim mnie okreżliłaż? Wow, serdecznie nie chcę Twojej porażki, Miła Rozmówczyni 😉 Chyba zupełnie nie przystaję do Twoich opisów, ale chętnie zagram Twoją teatralną sztukę¦ hehehe¦

    Mróweczko, wczuwając się zaż w Twoje szczere wypowiedzi “ powiem “ po prostu DZIĘKI! Jesteż fantastyczną dziewczyną, która próbuje rozumieć ludzi “ niech to wystarczy, cOOO? Tak mniemam¦ Szczere buźki za ˜bycie sobą 😉

    Lady, Ty mnie chyba rozszyfrowałaż, naprawdę fajnie i miło mi się Ciebie czytaaaa 😆 Od samego początku czułem do Ciebie jakąż niewyjażnioną sympatięęę, hehe, nie dręcz się, po prostu foralnąąą 😉 myżlę, że w Twoich komentarzach jest dużo prawdyYY¦ Przyznaję się zarówno do pozytywów, jak i do błędów¦

    Zauroczona, Ty to już w ogóle jesteż ˜niewyjęta hahaha, fajnie se pofolgowałaż, lubię niesamowicie coż takiegOOO, zresztą już to gdzież Ci sygnalizowałem, nie!? Pewnie, że w jakimż sensie masz rację, Moja Droga! Jednak wiesz, nie jestem lekkoduchem, mimo wszystko, wszystkie wypowiedzi skrupulatnie a doprawdy analizuję 😉 Ciebie tYYYż, heheh¦ dobra, na razie nas tym zakończę, bo noc robi się straszszsznie głęęębokaaa 😀

    Zasadek, a Tobie niezmiernie dziękuję! Jesteż fajny Kolo, jak widzę! Tylko mi nie piernicz, że mnie nie rozumiesz 🙄 to doprawdy staje się żałosne¦ Jakżebyż nie mógł, przy Twojej dożć dużej inteligencji! a swoją drogą “ wykorzystaj ją przy łowieniu fajnych dziewczyn “ i to wiesz z całkowitym hymenem, bo wiesz, teraz to już można nawet ˜nie-cnotkę połatać chirurgicznie “ słyszałeż o tym? 😀 Nie daj się, nie wal konia, tylko daj się ponieżć fantazjom, Staryyy, wyjdź naprzeciw jędrnym dziewczynkom 😉

    No i moja intelektualna sympatia “ Miszczu “ na tym forum “ ależ, Stary tu nażladował “ całkiem fajny jesteż! Uważam Cię za naprawdę gitesowego faciora! Tylko nie dopierdalaj mi aż tak bardzo, bo w końcu pozostaniesz sam, Samcu! Twój ˜luz i ˜sorry “ odebrałem całkiem pozytywnie! 🙄 Wisz, nawet na różnych biegunach “ Herkulesi mogą się dogadać 😉

    A swoją drogą, dlaczego wątpisz w liberalnych ˜Katoli? “ to ja! A nie robisz rachunku sumienia tzw. konserwatywnych ˜Atoli¦ Kur*** czy to w Twoim stylUUU ? NonkonformistOOO?

    PS1. Kurna, nie byłbym sobą, gdybym nie podziękował WSZYSTKIM, którzy się tu pojawili “ naprawdę uważam “ jesteżcie WIELCYYY “ żlę niezależne pozdrOOO i uciekam, bo wyszła do mnie spod żwieżego prysznicu włażnie moja użmiechnięta kobitka 😉 Oprócz Niej nic już dla mnie nie jest ważnEEE¦ Bywaajciee, sam już nie wiem dopokąd 😈

    PS2. Aaaa i przypomniało mi się… co do tematuuu…
    Jak myżlicie – da się jeszcze skumać ludzi, którzy odeszli od siebie?
    cały czas mam na myżli tego mojego, pojebanego i strasznie zmartwionego znajomegoooo – żal mi go po prostu, bo nie jest wart takiego końca…

    Dziewczyny, co on ma zrobić, by w tej jego 'babie’ coż się poruszyło…
    jeszcze nie wszytsko stracone, bo ona nie chce wciąż rozwodu – może czeka na coż od niego? 😉

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Hard, ja Cię doskonale rozumiem, ale Twoje przesłodzone słownictwo brzmi wręcz nieludzko czasem (w tym sensie jest niezrozumiałe) 😆
    Ja uważam, że jednak jesteż sympatyczny i Twoje rady są często cenne, a i tematy o muzyce i poważnych sprawach są życiowe 😉 Byleby nie o tym, że trzeba przez kilka godzin wybierać muzykę do seksu 😆 Bo przez te kilka godzin lepiej ten seks uprawiać 😆 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    A co Lady Kali – Hard masz rację, jej posty są sympatyczne i takie ludzkie, pełne emocje (Twoje również – czasem aż za bardzo 😉 ) i sympatyczne, pomimo tych wykrzykników! 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    a ja wręcz odwrotnie.
    rozumiem, że Hard nie uważa forum jedynie za ożrodek zwierzania się innym i wyrażania własnych problemów. uwaza to forum jako miejsce do dyskusji na wszelkie tematy, jakie człowiekowi wpadną do głowy.

    ale języka wypowiedzi z nieżć nie mogę…. czasem da radę przeczytać. ale czasami…?

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    🙄 a ja w ogóle nie rozumiem o czym jest ten temat

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja rowniez 😯

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Zasadniczy, ten raz utrafiłeż idealnie w moje spostrzeżenie – Pan Twardy ewidentnie dobrze się naćpał, jak sądzę.
    Pomimo tego, wciąż radzę: dobry psychoterapeuta jest Ci nieodzownie potrzebny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " hej, trzydziestek, baba mnie rzuciła :("

Przewiń na górę