• Autor
    Odp.
  • tracey
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Co sądzicie o zastosowaniu homeopatii w leczeniu grypy? W aptekach można znaleźć tego typu leki, ale czy są skuteczne? A może homeopatią można wspomóc konwencjonalne metody leczenia?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Cały czas? nawet jak nic Ci nie jest?

    alenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Tak cały czas nie ma potrzeby łykania żrodków nawet jeżli są homeopatyczne., lecz z drugiej strony coraz więcej ludzi wybiera profilaktykę/zapobieganie od leczenia skutków choroby. Z kim się nie pogada, każdy coż łyka, od witamin przez deprim. Również uległam tej „modzie”, ale spotukam się z tym, że faraceuci coraz czężciej polecają leki homeopatyczne.

    alenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wiadomo, że do wszystkiego trzeba podejżć z umiarem. Nie decydować samemu o wszystkim, jeżli chce się poważnie podejżć do swojego zdrowia, nie można „bawić” się w lekarza. Wszystko powinno być poparte wiedzą. W moje rodzinie dochodzą do głosu a racje. Mama od lat ufa medycynie niekonwencjonalnej, tata z racji zawodu jest sceptycznie nastawiony. Fakt, faktem w dzieciństwie mało chorowałam, bo mama wierzyła w nauralne sposoby leczenia.

    placzus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja stosowalem i bylo Ok, tylko jeden warunek !
    Przeczytaj: „Podczas terapii unikaj stosowania mięty, która osłabia działanie leków homeopatycznych (miętowa pasta do zębów, herbata, guma do żucia)
    [usunięto_link]

    siopek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Wszystko się zgadza oprócz linki:) Powinno byc: [usunięto_link]
    🙂

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    jakas nagonka na te leki homeo jest… a tak naprawde czym one sie roznia… ze maja tyle samo zwolennikow co przeciwnikow.
    Bo ja szczerze mowiac wybrałabym chyba domowe sposoby niz watpliwa homeopatie- jak by nie patrzec tez chemie.

    siopek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Homeopatia to nie chemia – wszystkie stosowane w niej skladniki sa pochodzenia naturalnego… Poza tym jakos nie zauwazylam tu nagonki:)

    avia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżeli chodzi o ciekawe artykuły dotyczące homeoterapi to polecam stronę
    [usunięto_link] 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    JA brałam kiedyż takie kuleczki pod jezyk i nie zawsze mi pomagały.Brałam coż na zgagę i niestrawnożć.Niestety,u mnie sie nie sprawdziły.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Na zgagę kulki ci raczej nie pomogą, weź lepiej np. ranigast, który szybko ci pomoże, bo lepiej nie czekać, żeby się jakaż choroba nie rozwinęła, np. wrzody.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Poczytać można ale homeopatię powinien przepisać dożwiadczony lekarz.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    No tak,ale wystarczy zobaczyc w aptece ile jest tego wszystkiego na półkach.Homeopatia ma nawet własnie oddzielne półeczki.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Są lekarze wyspecjalizowani w homeopatii, ale na żołądek, o czym wspomnieliżmy, najlepiej od razu wziąć jakiż lek.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A co Twoim zdaniem jest najskuteczniejszego np. na problemy ze zgagą?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Homeopatia"

Przewiń na górę